#18 Berkan Kutlu - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle takımda kalması gerekiyor, göndermeyi düşünüyorsak da devre arası mutlaka Umut Güneş'i ekibimize katmalıyız. Akbaba +2m euroya tamam der bence Alanyaspor.

bunu yazınca @Keramettin TANRIVERDİ üstat kızıyor ama berkan rakip yarı sahada maalesef hiç varlık gösteremeyen bir oyuncu.

kadroda böyle oyuncuya da ihtiyaç var elbette. zaman zaman bunun eksikliğini yaşadık geçmişte. elimizde olmasından memnunum. etrafında becerikli adamlar olursa rolü daha önemli hale gelir.

ama değerinin zannedildiği kadar yüksek olduğu kanaatinde değilim.

ben de bunu düşündüm ama ft o pozisyondaki oyuncu topla oynasın diye berkan'ı oradan uzak tutuyor. hatta bugün geriden çıkarken berkan'ı öne gönderip cica ve taylan'ı geriye çektik.

sağlıklı bir yapının içinde berkan'a rol bulabiliriz ama bizim orta sahada çok sorun olduğu için berkan'ın topla yeteneğinin sınırlı olması fazla göze batıyor gibi geliyor bana.

Sadece koştuğu için kalas futbolcu klasmanındaki bu adamı başımıza Kante ilan ettiniz. Takım Babel gibi feghouli gibi vasat altı veteran topçularla dolu olduğu için bunun gibi yeteneği hayli kısıtlı futbolcuları abartıp durmayın. Şu takımda kendisinden önce eleştirilecek çok adam var lakin kendisi de harika bir futbolcu değil.

6 dışında oynarsa her mac sırıtır. Topun rakipte olduğu maclarda iyi oynar. Çift hane görürse de satilmasi lazim.

Mücadele dışında hiç bir şey yok. Belçika ligini bile açın izleyin. Nerdeyse her takımda gencecik hem mücadele eden hem teknik sürü ile oyuncu görürsünüz. Bu mu Galatasaray'ın vizyonu genç ve mücadeleci. Üstüne de solak olmasının getirdiği biraz daha farklı görüş açısı pas tercihlerinde onun dışında hiç bir şey bu çocukta başka. Niye alınır neden ilk 11 oynar anlamak mümkün değil.

bunu yazınca @Keramettin TANRIVERDİ üstat kızıyor ama berkan rakip yarı sahada maalesef hiç varlık gösteremeyen bir oyuncu.

kadroda böyle oyuncuya da ihtiyaç var elbette. zaman zaman bunun eksikliğini yaşadık geçmişte. elimizde olmasından memnunum. etrafında becerikli adamlar olursa rolü daha önemli hale gelir.

ama değerinin zannedildiği kadar yüksek olduğu kanaatinde değilim.

İşin sonunda kimin haklı çıktığını göreceğiz.

Mevzu senin eleştiriyor olman değil bu arada, maç bittiği gibi soluğu bu tip konularda alman. Kimse eleştirmezken Muslera artık bize lüks dedim ben, şimdilerde ne kadar haklı olduğum anlaşılıyor ama çıkıp da her maç sonu o hata yaptı, bu hata yaptı diye kendime pay çıkarmıyorum. Sen Morutan, Cicaldau, Berkan kötü oynasa da laf çakayım derdindesin.

Kötü takımda herkes kötü gözükür, oyuncular da doğru rolde katkı verir. Berkan değerli bir oyuncu, senin veya bir başkasının sabah akşam gelip oyuncuya hakaret etmesi onun değerini azaltmayacak.

Üst Alt