#22 Hakan Balta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #22 Hakan Balta

arkadas rakip ceza sahasinda oynadik hala bindirme yapti diyen var

onunkiler bindirmeyse ziglerin yaptigi ne?

Ne Ziegler'in yaptığı !

Adam 3 kere geldi biri kontra atak,biri gol,diğeride zaten golden sonraki Caner'le verkacı.

Balta Eboue'den daha cok cıktı ama oyuncusuna sallamaya meraklı taraftar profili işte...Kalıplasmıs düşüncelerinden kendini arındıramıyor.

Ulan o binlerce kez ieriye çıktığın pozisyonlarda bir kere volkan şerefsizinin üstüne atma ulan.Bir kere dışarıya çıkar,bir tanesi adamı bulsun ulan.

Ama burada kendisini golcü sanan hatta futbolcu sanan forvetlerinde suçu var tabiki.

Birisi yapılan ortalara öne doğru gitsin yahu bir kişi..

Ziegler bir defa yasak bölgeye girdi ve golünü attı. Onun dışında pek bindirme yapmaya fırsat bulamadı. Hakan bir çok kez bindirmede bulundu, hatta bir pozisyonda yandan yemiş Dani Alves'e çok klas bir çalım da attı. Bir türlü doğru düzgün orta kesemedi tabi, o ayrı mesele. Aslında ne güzel Hakan yerine Riera'yı alıyordu oyuna Fatih hoca. Yani Riera daha etkili işler yapardı. İsabetli ortalar seyrederdik en azından.

zigler topcu degilki

balta gibi bisey iste

adamin 80. dkkda kornerde elini beline koydugunu goremeyecek kadar kor olamazsiniz

bel hizasinin ustunde bir ortasi var oda obur taraftan taca cikiyordu

bana 25 kez ver topu sol acikta

birini elmanderin kafasina atmazsam namerdim

Hakan'a yüklenmeye baslamis herkes gayet iyi mücadele etti ve oynadi, elinden geleni yapti. Eboue'yi dogru dürüst orta acarken görmedik, her maglubiyette ayni yerli oyunculara saldiriyorsunuz. kendisine isim yapan adamlara laf yok, zayif halka Hakan ya o yüzden hep elestirilen o oluyor. Riera-Melo'da oldugu gibi Riera yerden yere vuruluyordu..

aman aman iyikidebi zikler bi gol atti,aman aman.

hakanda saracoglunda gol atti,goller atti.

zikler o golden haric rezillere oynadi.

neyse alisdik artik,sen 36 macin 25ini kazan,herkeze fark at,ama fener gelip balla yenince kadro yetersiz,yönetim kötü,fener cok iyi felan.

Ziegler mi iyi.Siz maçı gözünüzle izlediniz değil mi?Hayatımda o kadar basit hatalar yapan bi oyuncu görmedim.Adam kaç tane topu ayağının altından kaçırdı.1 kere Gs sahasına geldiğini hatırlıyorum.Onda da golü attı.Hakan yaptığı ortalara laf yapıyorsunuzda o pozisyonları tekrar bi izleyin.En mantıklısı olanını yapıyor.Türk seyircisi alışmış ortayı kafaya aç vur gol olsuna.Volkanın sakatlandığı pozisyondaki düşünce çok iyiydi.Fakat volkan hata yapmadı.Biraz geç kalsa ya da Necati öne hareketlense goldü.Çalım atıp açtığı ortada ise içerideki GS ve FB oyuncu sayısının oranlayın.Ceza sahasına orta yapmanın ne kadar gereksiz bir şey olacağını anlarsınız.O toptan sonra kaptırılıp kontra da yenilebilirdi.Onun yerine en arkaya eboe'ye bilerek orta açtı.Maç boyu sadece 1 top kaybı yaptı o da zaten fauldü fakat vermedi hakem.Şu ceza sahası çarprazında.Bir çok top kazandı.Alexten aldığı topa bakın.Fakat Hakan bu maç gol atsaydı buradaki yorumlar aynen şu şekilde olacaktı.Çok süper oyuncu.Çok iyi oynadı çok bindirdi çok koşut iyi defans vs.Hep skora bakıyoruz hep.

Ziegler madem sana göre ''topçu değil '' neden yaptığı bindirmelerden bahsediyorsun abi ? :)

ben bahsetmiyorumki

oda topcu degil ama arada bir ileri cikabiliyor hatta verkaca falan girebiliyor

eminim onune 25 top yuvarlasan en azindan 5 tanesini forvet adamina yakin biyerlere atar

25 te 0 gibi bir ortalama yakalamak zor

eziklere karsi hep en iyi futbolunu oynuyor

bizden fazla nefret ediyordur onlardan!

bir daha kizmak yok sana! söz ;)

"Kadıköy'de fenere gol attıktan sonra kendimi tren sandım. Çünkü 55.000 öküz susmuş, bana bakıyordu."

- Hakan Balta

Yazılanları okudukça hayretler içinde kalıyorum. Hele Hakan'ı kötüleyenlerin sayısı bu kadar fazla olunca kendi futbol bilgimi sorgulamaya başlıyorum. Arkadaşım eğer benim bekim hem görevini hatasız yapmış hem de ekstradan hücuma katkı sağlamışsa elbette ki alkışlarım ama Eboue isterse 200 tane bindirme, 100 tane de orta yapsın; eğer asli görevini aksatmışsa bunların benim gözümde hiçbir değeri yoktur. Fener maçında her iki golu de Eboue'nin kanadından yemişiz ama bunun üzerinde duran yok. Sadece 1-2 kişi forum ahalisinden çekine çekine satır aralarında yazabildi bunu. Eğer o goller sol kanattan gelseydi burada Hakan'a yapılacak küfürlerin boyutunu düşünemiyorum bile. Yazmayayım diyorum ama gerçekten insaf sınırlarını zorluyorsunuz.

Hakan Baltayı kabullenen insanları anlayamıyorum. Zaten takımda kanat yok böyle oynuyorsan , beklerinin çok iyi olması lazım eboue gibi. Bu adam yerine sizde oynayabilirsiniz. + bir özelliğini say desem kaç tane özelliği çıkar ki. Yeteneksiz adam işte g.sarayı haketmiyor. Takım çok iyi olduğu için o kadar göze batmıyor sadece.

Üst Alt