#22 Hakim Ziyech - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Hakim Ziyech

Valla burada kalmak istiyorsa kalsın

Kontratı zaten tamamen bizim lehimize

AFCON, DK derken önümüzdeki iki sene kendisine iyi bakacağı garanti

Oyun karakteri de üst düzey zaten, sakatlıkları da kesinlikle şanssızlıkla alakalı

Ama böyle bir adamı gitmek isterken tutarsak verim almamız mümkün değil

Bu arada DK'da Fas MT'nin oyunu Okan hocanın oynatmak istediği oyuna çok benziyor

O açıdan diğer Fas MT oyuncularıyla transfer dedikodusu çıkması bana çok normal geliyor (Bilal El Khannouss, Sofyan Amrabat, Mazraoui vs.)

bu adam ile açık açık konuşulmalı.

sakatlık durumunu zaten artık biliyoruzdur. adam 1 yıldır bizim topçumuz.

bence takımdaki rolü, kontratı, maaş konusu sebebiyle bir isteksizliği oldu.

tüm bu flu konuları netleştirip, sakatlık sorunu da yoksa, kesinlikle takımda kalmalı bence.

muhteşem bir oyuncu yahu.

bu adam ile açık açık konuşulmalı.

sakatlık durumunu zaten artık biliyoruzdur. adam 1 yıldır bizim topçumuz.

bence takımdaki rolü, kontratı, maaş konusu sebebiyle bir isteksizliği oldu.

tüm bu flu konuları netleştirip, sakatlık sorunu da yoksa, kesinlikle takımda kalmalı bence.

muhteşem bir oyuncu yahu.
Oynadığı maç sayısı ve takımın hedeflere ulaşma durumuna göre bol bonus vaad edilerek motive olması sağlanabilir. 2.850 maaşının 4-5 e çıkması demek, neredeyse en iyi haliyle İcardi' ninkine eşdeğer katkı anlamına gelecekse feda olsun. Herkes için demem ama bunu yapabilecek bir adam; oynasın, kazandırsın, kazansın...

Ha, Arap yarımadasından çift haneli teklif alır da gitmek isterse tutamayız tabii...

Valla bu adam isterse ligi falan donunda sallar. Sadece oturup konuşmak gerek. Kardeş gitmek mi istiyorsun kalmak mı? Oynamak mı istiyotsun yattığın yerden para kazanmak mı?

Kalite konusunda daha iyisi olacağını sanmıyorum...

Kalitesine, yeteneğine diyecek yok ama her dakika pamuklara sarmak lazım bunu. Canı istemeyince oynamıyor. Bu yönüyle bana Lincoln'ü hatırlatıyor. Tabi Ziyech Lincoln'ün birkaç gömlek iyisi.

Üst Alt