#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
neden terimin istemediğini anlamıyorum. Bu adamın ölüsü Linnes'ten kat kat kaliteli. Sınır varsa linnes gitsin, mariano değil. Linnes hem bonserviste kazandırır, az da olsa.

Şener'i de yolla, Bünyamin Balcı'yı al. Mariano 1-2 sene oynasın sonra Bünyamin oynar uzun yıllar.

neden terimin istemediğini anlamıyorum. Bu adamın ölüsü Linnes'ten kat kat kaliteli. Sınır varsa linnes gitsin, mariano değil. Linnes hem bonserviste kazandırır, az da olsa.

Şener'i de yolla, Bünyamin Balcı'yı al. Mariano 1-2 sene oynasın sonra Bünyamin oynar uzun yıllar.

Linnes'in maaşını kimse vermez. Yarısını bile vermeye yeltenmedikleri için 6 ay Florya'da yakartop oynadı herif. Milli takımda Linnes 25'e giremezken sürekli 11 oynayan mevkidaşının 400 bin kazandığı ortamda Linnes'in maaşını 3 kat arttırmak kimin parlak fikriyse hem herifin gidiş yollarını kapadı, hem de Mariano'nun kontrattan çıkmayı garanti kıldı. Bir taşla kuş soykırımı.

Linnes'in maaşını kimse vermez. Yarısını bile vermeye yeltenmedikleri için 6 ay Florya'da yakartop oynadı herif. Milli takımda Linnes 25'e giremezken sürekli 11 oynayan mevkidaşının 400 bin kazandığı ortamda Linnes'in maaşını 3 kat arttırmak kimin parlak fikriyse hem herifin gidiş yollarını kapadı, hem de Mariano'nun kontrattan çıkmayı garanti kıldı. Bir taşla kuş soykırımı.

aptalca ama bizim sosyal medya taraftarı eşi ve çocuğunun fotosuyla iyice trent arnold yaptı herifi. Adamın 29 yaşına kadar en büyük başarısı alternatif beklik.

Gerekirse yarı maaşını verip yolla. Yapacak birşey yok.

aptalca ama bizim sosyal medya taraftarı eşi ve çocuğunun fotosuyla iyice trent arnold yaptı herifi. Adamın 29 yaşına kadar en büyük başarısı alternatif beklik.

Gerekirse yarı maaşını verip yolla. Yapacak birşey yok.

Yarı maaşını karşılamak da kolay değil, hele de kontratının bitmesine 1 yıl kalmışken. Linnes'te bize giren girdi artık, bu saatten sonra Donk gibi takım takıma benzerken ekstra katkı vermesini beklemekten başka yapacak bir şey yok. Kötü zamanda takımı sırtlayıp götürebilecek çapta herif değil zaten.

Mariano-linnes konusu benim için futbol turnusoludur forumda..mariano biraz kötü oynayınca hemen linnesciler ususur başlığa..linnes iyi niyetli tr için ort. bir bek hepsi bu mariano ligin açık ara en klas beki bu adamın artılarını say say bitiremezsin ..varsın eksiği de olsun 34 yasinda .. yineliyorum linnese falan güvenilip sezona girilmez iyi bir adam alınamıyorsa 1 yıl daha kalmali

Basında çıkan haberlerle alakalı ya da hoca linnese bi iki hafta daha şans verip son kararını verecek sanırım. Mariano avrupa için temposu yetersiz olsa da tslnin en iyi ve en pasör beki. Uygun maliyetle ffp varken tutmak lazım.

Üst Alt