#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sığır herifler ya sağ bek, stoper, forvet bölgesini güçlendirdiler güçlü olan yaratıcı orta saha ve kanat bölgesini zayıflattılar hatta sıfırladılar...

8afdd511a28048038bd749502a95565d.jpeg

bence tek iyi transferimiz su ana kadar...

Gomis.. eh iste

Belhanda... maliyeti ve sneijder olayi altinda ezilir

Maicon... malin dört nala gideni, servet cetin vari kazma stoper, devre arasi yollamak icin kirk takla atariz

Arkadaşlar Mariano Dünyanın en büyük 2 liginden birinde ilk 5e oynayan takımın as oyuncusu Allah aşkına şuna bari ne ara izlediniz demeyein..Maicondan bahsetmiyoruz burada.. Herkesi kendiniz gibi sanmayın ben yıllardır digitürkün spor ekstra paketine üyeyim benim gibi çok arkadaş vardır burada... Brezilya ligi ukrayna rusya liigini anlarım da La Liga yahu el insaf..

Benim izlediğim kadarıyla bir saçmalık olmazsa en faydalı olacak transferimizi yaptık..

Arkadaşlar Mariano Dünyanın en büyük 2 liginden birinde ilk 5e oynayan takımın as oyuncusu Allah aşkına şuna bari ne ara izlediniz demeyein..Maicondan bahsetmiyoruz burada.. Herkesi kendiniz gibi sanmayın ben yıllardır digitürkün spor ekstra paketine üyeyim benim gibi çok arkadaş vardır burada... Brezilya ligi ukrayna rusya liigini anlarım da La Liga yahu el insaf..

Benim izlediğim kadarıyla bir saçmalık olmazsa en faydalı olacak transferimizi yaptık..

Maicon zaten bilinen bir futbolcuydu.

bence tek iyi transferimiz su ana kadar...

Gomis.. eh iste

Belhanda... maliyeti ve sneijder olayi altinda ezilir

Maicon... malin dört nala gideni, servet cetin vari kazma stoper, devre arasi yollamak icin kirk takla atariz

Maicon'u gömmek için fazla acele ediyorsunuz. Etrafında doğru düzgün oyuncular olup takıma alışacak kadar oynamadan adamı öldürmeyelim.

takım düzelinceye kadar adam yaşlanacak,yıllar sonra gelen iyi bir transferin tadını çıkaramayacağız.

ulan her şeyiniz yamuk

Üst Alt