#22 Mariano Ferreira Filho - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adam 2 maç kötü orta açtı diye Sabri oldu ya la :D Hayır daha önceki maçlarda kafayı kestiği toplar ne ara unutuldu da bu muamele çekiliyor anlam veremedim. Takımdaki en net futbolcu bu, takım daha iyi olsa performansı aynı oranda x2 x3 olur. Tamam Gomis filan da gol atıyor eyvallah pres vs de ama bu adam komple, Feg bunun attığı koşunun yarısını atmıyor aynı kanattan ee defansa yardımı da gönlü isterse olunca haliyle defansta sıvadığı zamanlar oluyor.

Hatırladığım kadarıyla deplasmandaki Başak maçı hariç kafa golü yok Gomis'in. Onu da şansa atmıştı zaten. Gomis'i geçtim stoperler dışında kafayla gol atacak başka adam da yok zaten. Mariano yerden göndermeye devam etsin en iyisi.

Konya'ya da kafayla atti da ben Mariano'ya kafasina orta acsin demedim.Yerden de acabilir.

2 maçtır baya kötüydü bu gol onun için de çok iyi oldu motivasyon özgüven açısından. Önünde g.tü kaldıramayan bi Feghouli ile oynadığı için fazla da kızamıyorum aslında..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 maçtır baya kötüydü bu gol onun için de çok iyi oldu motivasyon özgüven açısından. Önünde g.tü kaldıramayan bi Feghouli ile oynadığı için fazla da kızamıyorum aslında..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
2 maç mı? Trabzon maçını da aldıran bu arkadaşımız

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2 maç derken gole kadarki Başak maçını kastettim de yanlış ifade etmişim haklısın..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt