23 ekim 2022 galatasaray - alanyaspor maçında hakem ve var hataları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

23 ekim 2022 galatasaray - alanyaspor maçında hakem ve var hataları

muslera dogru zamanda cikmis kalesinden ve topa yetismesi 50/50 , ayrica alanyasporlu oyuncu ile kaleye mesafe 55-60 metre varken ali palabiyik denen tetikci direk pozisyonu beklemeden elini cebine goturup kirmizi cekmeye cok hevesli;

1666613293969.png

icardi'nin golu bu cizgiyle ofsayt olamaz;

1666613307996.png

mertens'e sut aninda sirtina vurulmasi nedense kimse tarafindan fark edilemiyor (var'daki koray gençerler ne yapiyorsa artik) ve penalti es geciliyor;

1666613471988.png

Eğer Abdülkerim'in pozisyona kırmızı kart veriliyorsa ve VAR bunu düzeltmiyorsa doğru olduğunu düşünüyorsa 1-0'ken bu harekette kırmızı kart çıkarmaları gerekiyordu
5hk3cr7.png

Gerçekten çok acayip şu ofsayt çizgisinin dümdüz, hatasız olduğuna inanan var mı? Üstüne üstlük top Rashica nın ayağından çıkmış havalanmışken çizgiyi çekiyorlar. Bu top ayaktan çıktığı anda çizilmesi gerekmiyor mu çizginin?

1666613307996-png.181003
Tamamen akıllı ofsayt teknolojisine geçecek yatırımı TFF yapmıyorsa biz kendi stadımızda yapalım

mertensinkini bende farketmedim de o var ekranındaki davar ne yapıyordu acaba o an. 1 kere lan 1 kere calısmadı sistem bizim maclarda

Gerçekten çok acayip şu ofsayt çizgisinin dümdüz, hatasız olduğuna inanan var mı? Üstüne üstlük top Rashica nın ayağından çıkmış havalanmışken çizgiyi çekiyorlar. Bu top ayaktan çıktığı anda çizilmesi gerekmiyor mu çizginin?

1666613307996-png.181003
var sisteminin basındakinin nası isterse öyle yapacağının kanıtı şu foto. bak buna da ayaktayken cıakrken diye bakabilirsin, saniyenin 10da1'i geriye aldığında ona da ayaktayken diyebilirsin. top ikisinde de ayaktan cıkarken gibi gözükürken ofsayttaki adam değişir. bu sistemi o ekranın basındaki adamın insiyatifine bırakamayız.

mertens'e sut aninda sirtina vurulmasi nedense kimse tarafindan fark edilemiyor (var'daki koray gençerler ne yapiyorsa artik) ve penalti es geciliyor;

Ekli dosyayı görüntüle 181005

Mertens'in pozisyonun aynısı 2019/20 sezonunda kritik Karagümrük maçında da yaşanmıştı o maç Donk'a kırmızı gösteren 1-1 giden maçta dakika 86'da penaltı kırmızı kartı vermemişti. Hakem kim Ali Palabıyık hiçbir zaman yanıtlmaz. O dönem 6 saniye kuralını da Alper Ulusoy Antep maçında uygulamıştı ve son saniye golü yemiştik. Sadece bu 2 maçta 4 puan gitmişti.
6bta7cm.png

Son düzenleme:
Giresun maçında penaltımız verilmedi
Antep maçında haksız kırmızı kart
Kayseri maçında icardi'nin şutu ele değmiş bunu günler sonra öğrendik.
Alanya maçında ki katliam
Bir de ts maçında seferovic'in şutu rakiplere olsaydi penalti verilirdi

5 maçta aleyhimize hata var hakemler 10 puana etki ettik hakeme rağmen kazandığımız antep maçında onu da sayarsak 12 puan.
Şimdi biz nasıl şampiyon olalım nasıl futbol konuşalım takımı nasıl eleştirelim.

Abdulkerim Bardakcı'nin ağzını okudunuz mu? Hocam hep bana neden böyle yapıyorsunuz diyor, futbolcuların psikolojisi var. Hava topuna çıkarken istediği gibi yükselemeyecek çünkü hakem kırmızı gösterebilir, yada sırtı dönük rakibinden ayağını uzatarak topu ayağını uzatamayacak çünkü kırmızı görebilir.
Fenerin kazması gustavo yapmadığı faul kalmadi rakibini tutuyor çekiyor herseyi yapıyor, crespo her topa atlayabiliyor çünkü başına gelmeyecek biliyor.

Giresun maçında penaltımız verilmedi
Antep maçında haksız kırmızı kart
Kayseri maçında icardi'nin şutu ele değmiş bunu günler sonra öğrendik.
Alanya maçında ki katliam
Bir de ts maçında seferovic'in şutu rakiplere olsaydi penalti verilirdi

5 maçta aleyhimize hata var hakemler 10 puana etki ettik hakeme rağmen kazandığımız antep maçında onu da sayarsak 12 puan.
Şimdi biz nasıl şampiyon olalım nasıl futbol konuşalım takımı nasıl eleştirelim.

Abdulkerim Bardakcı'nin ağzını okudunuz mu? Hocam hep bana neden böyle yapıyorsunuz diyor, futbolcuların psikolojisi var. Hava topuna çıkarken istediği gibi yükselemeyecek çünkü hakem kırmızı gösterebilir, yada sırtı dönük rakibinden ayağını uzatarak topu ayağını uzatamayacak çünkü kırmızı görebilir.
Fenerin kazması gustavo yapmadığı faul kalmadi rakibini tutuyor çekiyor herseyi yapıyor, crespo her topa atlayabiliyor çünkü başına gelmeyecek biliyor.
Yok hocam okan vasat takim vasat

Ayrıca Mertens'in pozisyonunun devamında Rashica'a topu alıyor. Alanyalı topçu adamı tutup elinden 2 defa açısını düzeltmesin diye çekiyor.

Boey tuttu diyorlarsa o pozisyon milyon kere penaltı olur.

boeyin pozisyon sarı kart
icardi ofsayt
abdülkerim kırmızı doğru
başka da pozisyon yok

Abdulkerim kirmizisi dogru degil Can.

Boey pozisyonu sari kart o da en fazla (bence faul bile tartisilir mac sirasinda yazmistim). Icardi cizgide bana gore yani ofsayt falan degil. Ilk yari uzatmanin kisa tutulmasi yani atak bitmeden maci sonlandirmasi hatali. Kazim'in pozisyonu bence gri, hic deginilmesede. Alanya'nin penaltisi ise verilebilir ama bana gore ayaga basmadan once oyuncu kendini zaten atmis. Ben vermezdim, verilse pek bir kizginligimda olmazdi, yine gri.

Son düzenleme:
Abdulkerim kirmizisi dogru degil Can.

Boey pozisyonu sari kart o da en fazla. Icardi cizgide bana gore yani ofsayt falan degil. Ilk yari uzatmanin kisa tutulmasi yani atak bitmeden maci sonlandirmasi hatali. Kazim'in pozisyonu bence gri, hic deginilmesede. Alanya'nin penaltisi ise verilebilir ama bana gore ayaga basmadan once oyuncu kendini zaten atmis. Ben vermezdim, verilse pek bir kizginligimda olmazdi, yine gri.
ha doğru ilk yarıyı bitirme mevzusu vardı onu unuttum. abdül arkadan gelipi ayağı süpürüyo yav

Üst Alt