#23 Emre Akbaba - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olm sen sol ayaklı değil misin? Neden sol ayağına gelen topu önün açıkken vurmayıp da sağına çekip önünü kapattıktan sonra vuruyorsun amacın ne?

Kötüydü ama oyuna girmesi gerekliydi çünkü Belhanda'nın atılma ihtimali yüksekti.

Böyle bir tabloda girip güzel katkı vermesi gerekiyordu ama olmuyor maalesef.

Bunun gibi zekasız heriflerden bıktım anca gelip yatın sakatlık falan demeyin futbol zekasını kaybetmiş gibi oynuyor sürekli

Baya büyük çöp ya. Millet Onyekuru'ya laf atıyor. Adam sezonu 15 golle bitirecek. Bunu eleştiren yok.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Adam bütün sezonu sakatlık ile geçirdi belkiide ondandır. Yaşadığı sakatlık da ağırdı yani.

Benimde okadar ümidim yok ilerisi için bundan ama henüz hazır olmayan birisini linç etmekte sanki haksızlık olur gibime geliyor.

Adam bütün sezonu sakatlık ile geçirdi belkiide ondandır. Yaşadığı sakatlık da ağırdı yani.

Benimde okadar ümidim yok şimdi bundan ama henüz hazır olmayan birisini linç etmekte sanki haksızlık olur gibime geliyor.
Ben sakatlanmadan önceki futbolunu da beğenmiyordum. Çok yumuşak bir futbolcu. Tüm ikili mücadelelerde yerde. Açıkçası futbolcunun güçsüzünü sevmiyorum.

Ben sakatlanmadan önceki futbolunu da beğenmiyordum. Çok yumuşak bir futbolcu. Tüm ikili mücadelelerde yerde. Açıkçası futbolcunun güçsüzünü sevmiyorum.

Aynı yorumu alınmadan önce bir millî maçında söylemiştim açıkçası.

Adamın tek özeliği pozisyonu iyi koklayıp skorer olması ama diğer yandan da bir çok eksiği mevcut maalesef. Yavaş oynuyor, fizikten dediğin gibi çok güçsüz, oyun görüşü ve bununla birlikte kilit pass özeliği yok gibi.

Yerli olarak kadro derinliği adına tuttulur yinede belkide ama İlk onbir için net yetersiz

Üst Alt