#23 Emre Akbaba - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ikinci selcuk hayirli kontrati bitenede takilir artik bu rezil futbolu ile, hala hangi akla elinde belhanda varkene heme hemen ayni yerde oynayan adam alirsin bu kafama girmiyor? 20 yasinda olur bonsercizi düsük olur ya tutarsa diye alirsin ama 4 milyondan fazla buna gömecegine gomise veridi o parayi simdi cok daha farkli bir durumdayizdi

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

'Terim kaliteli ayaktan anlamiyor' diyen rengtasimiza binaen bir bakalim;

Hagi
Belözoglan
Sergen
Felipe
Revivo
Wesley

gibi kalite kokan isimleri sn FT aldirmistir. Hee fayda kisimi tartisilir Revivo ve Felipe'nin lakin FT kaliteli ayaktan anlamaktadir

Ekli dosyayı görüntüle 45007

ben demistim ama burdaki bircogu beni kus ile suclamisti
Ben de bu transfere sicak bakmamistim, Alanya'da iyi performans gosteriyordu ama kendisini izledigimde hep bir seyler eksik izlenimi veriyordu, bonservisi de fazla, bu transferin tek olumlu tarafi yerli oyuncu olmasi ve Alanya'da iyi istatistik yapmasi. O aralar neden istemiyorsun diye bana da tepki verenler olmustu.

'Terim kaliteli ayaktan anlamiyor' diyen rengtasimiza binaen bir bakalim;

Hagi
Belözoglan
Sergen
Felipe
Revivo
Wesley

gibi kalite kokan isimleri sn FT aldirmistir. Hee fayda kisimi tartisilir Revivo ve Felipe'nin lakin FT kaliteli ayaktan anlamaktadir

Yalniz wesleyi terim degil bizzat aysal almisti, sneijder terimin 4cü tercihti, birinci Ben arfaydi
Bildigim kadariyla

Türkiye milli maç ( son maçı ) cok beğenmiştim o seviyeye gelicektir ama önümüzdeki sene bu sene bitti herif

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben performansında değilim, karakterindeyim. Hiçbir şekilde büyük takımda fark yaratacak oyuncu olmaz. Oğuzhan gibi pas kalitesini filan konuşup kendimizi tatmin ederiz. Fiyat olarak olmasa da performans olarak Diagne'den bile büyük kazık bence. Ben kendisinde bugün gamsız Diagne'nin oyunu hızlı başlatıp attırdığı 2 goldeki kadar bile sorumluluk alacak liderlik görmedim. Fatih Terim bir yerde kafa olarak kırılmasını yaşatırsa ne ala, yoksa Galatasaray tarihinde Yekta Kurtuluş kadar bile yeri olamaz.

Yalniz wesleyi terim degil bizzat aysal almisti, sneijder terimin 4cü tercihti, birinci Ben arfaydi
Bildigim kadariyla
Kaka ve Tadic diye hatırlıyorum ben de reis

Birisi dünyanın en iyisi seçilmiş orta saha
Diğeri hala bile fark yaratan birisi
Ben Arfa da asla küçümsenecek bir oyuncu değil hatalı transfer tercihleri ve geçirdiği büyük sakatlıklar onu bu noktaya getirdi yoksa hala 32-33 yaşında fark yaratabilen bir orta saha

Hı Sneijder 'e de Fatih Terim karşı çıkıp asla istemem filan demedi ki Sneijder kalitesinde bir adamın gelmesini senden benden çok Fatih Terim ister ama o zaman ki takım gerçekten bir sistemi ve anlayışı olan o anlayışı da tıkır tıkır işleyen bir takımdı o takıma daha uygun olan transferi istemiştir hoca

Kaka ve Tadic diye hatırlıyorum ben de reis

Birisi dünyanın en iyisi seçilmiş orta saha
Diğeri hala bile fark yaratan birisi
Ben Arfa da asla küçümsenecek bir oyuncu değil hatalı transfer tercihleri ve geçirdiği büyük sakatlıklar onu bu noktaya getirdi yoksa hala 32-33 yaşında fark yaratabilen bir orta saha

Hı Sneijder 'e de Fatih Terim karşı çıkıp asla istemem filan demedi ki Sneijder kalitesinde bir adamın gelmesini senden benden çok Fatih Terim ister ama o zaman ki takım gerçekten bir sistemi ve anlayışı olan o anlayışı da tıkır tıkır işleyen bir takımdı o takıma daha uygun olan transferi istemiştir hoca

sneijderi istemiyorsa bence hata yapmamıs. çünkü 442 oynuyorduk biz. sneijderin kalitesinden ayrı konuşuyorum. hem tadic hem kaka sneijdere göre daha dribling yapan ve kanatta da oynayabilecek adamlar.

Sneijderi istememe sebebi 1 sene sakatlık yaşamış olması olabilir, zaten açıklamasında istemiyorum demedim dedi kaka olurda daha iyi olur demiş . Sneijder ilk geldiginede teknik ekip gece gündüz nasıl kazanırız diye düşünmüş cünkü hasan şaşın dedigine göre kondisyonu benden kötüydü dedi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sneijderi istemiyorsa bence hata yapmamıs. çünkü 442 oynuyorduk biz. sneijderin kalitesinden ayrı konuşuyorum. hem tadic hem kaka sneijdere göre daha dribling yapan ve kanatta da oynayabilecek adamlar.
O zaman bir anlayışı olan takıma daha uygun olan Kaka veya Tadic 'di evet buna bende katılıyorum ama Sneijder kalitesinde bir adamı istemeyecek gelmesine engel olacak bir adam değil Fatih Terim

Sneijder geldi ona göre yeni bir oyun kurguladı yine de başarılı oldu UCL çeyrek finali ve Şampiyonluk geldi o sezon da

Hı keşke bir kadroyu sil-baştan kurma ihtimalimiz olsa da 11-12 yılındaki o futbolu oynayan o anlayışa sahip olan 4-4-2 yi orta sahanın kanatları gibi kullanarak oynayan Galatasaray 'ı izlesek yeniden

O zaman bir anlayışı olan takıma daha uygun olan Kaka veya Tadic 'di evet buna bende katılıyorum ama Sneijder kalitesinde bir adamı istemeyecek gelmesine engel olacak bir adam değil Fatih Terim

Sneijder geldi ona göre yeni bir oyun kurguladı yine de başarılı oldu UCL çeyrek finali ve Şampiyonluk geldi o sezon da

Hı keşke bir kadroyu sil-baştan kurma ihtimalimiz olsa da 11-12 yılındaki o futbolu oynayan o anlayışa sahip olan 4-4-2 yi orta sahanın kanatları gibi kullanarak oynayan Galatasaray 'ı izlesek yeniden

Keşke. o takım cidden ezerek kazanıyordu maçları. mesela melo gibi bir adamı simdi alamazsın. o selçuk çok para ederdi şimdi.

Üst Alt