#23 Emre Akbaba - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne yazık ki bir iki hafta sonra unutulacak. Yeni sezon başladıktan iki üç ay sonra akıllara gelecek ve "iyileşmedi mi bu daha" denilecek ve öyle hatırlanacak!

burda 3 yerden demiyor benim bahsettiğim gibi distal krus fraktürü.

tamamen metabolizmasına bağlı.antalya'da mı alanya'da mı ismi lazım değil bir oyuncu var 6 aydır bana geliyor çok daha basit bir fraktür ama tam olarak iyileşemedi ameliyatı da çok başarılı geçti halbuki.
Yener ince de öyle demiş. En kısa sürede diyor ama bizden 6 aya hazır dememizi beklemeyin diye de belirtmiş. Min 1.1.5 sene sonra sahalara döner gibi. Yazık çok yazık.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

gelecek sene oynamaz 2020-2021 sezonuna yetişir anca. ha seneye de şampiyon olursak son maçta moral olsun diye 5-10 dakika hoca oyuna sokar ama sezonun tamamını kaçıracak bence.

İncinmiştir heralde sol ayağı. Kırık ayağının yanında onun bir önemi yok diye açıklamamış olabilirler. Bir futbol maçında bu hale gelmek büyük talihsizlik. Araba çarpmışa dönmüş resmen.

Emre'nin pozisyonu net kırmızı karttı Luyindama Malatya maçında topa ayağıyla vurduktan sonra o ayağı istem dışı indirirken rakibine çarptığı zaman futbolcu sağlığını tehdit ediyorsa Rize'li de istem dışı vursa da net kırmızı kart o zaman Luyindama pozisyonu neden kırmızı oldu ayağını indireceği yere rakip giriyor

Simdi totalde bu adama iki sezon dogru duzgun oynamamasi icin 4m bonservis, 3.5m de maas vermis olduk. 7.5m euro, ~50m lira yani.

Sakatliktan donup 2020-21 sezonu icin fit oldugunda da bir sene kontrati kalmis olacak. O sene iyi oynayip belese kacarsa cok gulerim. Belese adam alma dersi olur resmen bize

İstisnasız her takımda mutlaka ciddi sakatlık yaşayan yeni transfer veya eski oyuncu bulunur. Bu kaçınılmaz bir şey bizle alakalı bir sorun değil. Kaka'ya Real Madrid dünya para döktü adam doğru dürüst yarım sezon bile oynamadı diye hatırlıyorum. Yine Real'den, Milan'a hatrı sayılır rakama gidip 4 senede 8 maç oynayan Redondo geliyor aklıma. Sayısız örnek var böyle.

Geçmiş olsun. Bu tip durumlarda benim tek teselli futbolcuların hayatlarında güzel paralar kazanmaları oluyor. Nasip olup ayak iyileştikten sonra adamın sağlığı değerli, oynarsa oynamaya devam eder, oynayamazsa emekli olur kariyerini yönlendirir. Etrafta bir sürü değerli antrenör var futbolculuk kariyeri erken bitip kendine antrenör olarak daha da büyük kariyerler çizen. Şanslı ki öyle bir durumda da arkasında en sağlam duracak kulüplerden bir tanesinde forma giyiyor. Tabii gönül ister ki muazzam iyileşmeyle Okan Buruk gibi bir dönüş yapsın futbola ve Galatasaray'a. Allah beterinden korusun.

Çocuk cidden çok şanssız bizden önce en ufak sakatlik geçirmeyen emre bizde gazi oldu resmen
Ve emre bizim oyun için önemli oyuncuydu her an skora katkı verebiliyordu
Deniz turuce hayır demem artik

Üst Alt