#23 Emre Akbaba - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kardeşim benim anlatmak istediğim biz bu adamı beleşe alabilirdik

şimdi sanırım 1.75 felan ödüyoruz yıllık ama daha fayda alamadık anlatmak istediğim bu?

fenerbahçe alacak diye adama 4.5 bonservis verdik sırf 6 ay için. ben GSliyim diyip dik dursaydı sezon sonu bedava alsaydık sakatlansaydı laf etmezdim kimseninde etmeye hakkı yoktu

ayrıca 2 kere kemiği kırıldı adamın şansızlık peşini bırakmıyor. bu saatten sonrada futbol oynayacağını sanmıyorum

Bu sezon maça çıkar demedim. Acaba erken dönme durumu olur da bir maç da olsa oynayacak duruma gelir mi dedim?
Bu asabiyet neden?

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:confused: bilmiyorum emre benim hassas karnım.

gelmesi için çok dua etmiştim. şimdi ise bakıyorum boşa giden bir 4.5 m euro var ortada.

acaba istemeden galatasarayıma zarar mı verdim diye vicdan yapıyorum.

:confused: bilmiyorum emre benim hassas karnım.

gelmesi için çok dua etmiştim. şimdi ise bakıyorum boşa giden bir 4.5 m euro var ortada.

acaba istemeden galatasarayıma zarar mı verdim diye vicdan yapıyorum.
İşlem basit, dua ile bu kadar etki edebiliyorsan gündelik hayata iyileşmesi için dua et o halde :)

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakatlıktan 5-6 ay sonra futbol oynamaya başlayanlar var ama daha da uzun sürede geri dönenler de mevcut.

Ocak-mayıs aylarında döner diyelim

Son düzenleme:
Kim.ne derse desin emre özel bir oyuncu ve bizde her maç fark yaratacak bir oyuncu golü bukadar koklayan oyuncu bulmak zor
Bize gelene kadar en ufak sakatlığı yoktu umarım sağlam döner

Üst Alt