#23 Emre Akbaba - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
4m euro bonservis.

Acik soylemek gerekirse, seneye 28 yasina girecek. Bence, en fazla daha 3 sene performas verebilir. Oynadigi maclarda, ayakta duramiyordu cocuk, fizik gercekten bitmis durumda, ust ustune 2 sakatlik mental olarakda bitirdi.

Hadi 22-23 yaslarinda olsaydi, guzel performans alirdik derdim. Ama 28 yas da cok da az degil.

Sen dinlenmene bak kocum, iyilesmene bak sonra herkes belhanda yerine oynayabilecegini saniyor hayal kirikligi yaşıyor. Gec gel tam gel 👍

Sen dinlenmene bak kocum, iyilesmene bak sonra herkes belhanda yerine oynayabilecegini saniyor hayal kirikligi yaşıyor. Gec gel tam gel
Belhanda yerine oynamayacakki,zaten belhanda olmayacagi icin.kendi yerinde oynayacak,Belhanda suan onun yerinde oynuyor. Taraftar kesti onun ipini,bu sene başına kadar savunanlardandim kotu oynamasi bir yana taraftara kufur eden oyuncunun takimda yeri yok. Zamaninda parayi.masaya atti.diye Kosecki'yi kovmus takimiz,Belhanda kim

Şampiyonluk törenine katılması takım arkadaşları ile sarılmasını ömrüm boyunca kolay kolay unutamam gerçekten adamın mutluluğunu gördüm o anda bu adamın gerçekten yeri faklı benim gözümde

Bir çoğunun da aksine ben sapasağlam döneceğini takıma büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum Emre Akbaba'nın

Umarım fizik kondusyonu iyi ve saglam bir Emre A. olarak döner takıma. Futbolu özlediği kesin. Basarılı olmak, kendini kabul ettirmek için ekstra caba gösterecektir. Ben 2. yarı Emre ve takım için umutluyum.

Üst Alt