#23 Emre Akbaba - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok ağır bir sakatlık atlatıp çok yoğun bir maç programına girdi. Tam form tutup kendine gelirken bu kez de corona arası verildi. Çok faydalı bir oyuncu olduğuna ve bize yapacağı daha çok hizmet olacağına inanıyorum.

Henüz hicbir ikili mücadelede ayakta kaldığını görmedim

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk
Ilk defa kamp yiyecek o zaman gorecegiz gercekten kuvvetsiz mi yoksa sakatliklardan dolayi mi boyle oldu. sakatliktan dondugunde baya iyiydi sonra birden kesildi ve Araya Pandemi arasi girdi Pandemiden sonra sakatliktan ciktigindan bile kotu dondu .Buna ragmen 1 sene top oynamamis adamin sadece 2. Yarida 4 gol atmasi bile basaridir benim gozumde.

Top kontrolu : rezalet
Fizik: rezalet
Pas: rezalet
Dribling : yok

ve bu herif 10 numara.Sabaha kadar laf edilen Belhanda kendisinin 5 katı topçu.
Yilllardir Belhandanin yapamdigini yapti Duran toptan Gol atti toplasan belhandadan cok az maca cikmistir ama Resmi maclarda attigi Goller ya belhandanin biraz altindadir yada Belhandadan fazladir .2 Kere ayagi kirilmis hali bu bide

GS kariyeri boyunca 1.5 senede toplamda 2142 dk forma giyebilmiş ve toplamda 9 gol 5 asistlik performans sergilemiş futbolcu.
90 dakikaya bölersek 23 maç yapar. 2 kere ayağını kırmış ve henüz bizimle sezon başı hazırlık kampına katılamamış bir futbolcu için istatistiksel olarak gayet iyi bir rakam ve kalitesinden şüphe duyulmayan bir topçu.
Seneye iyi bir hazırlık kampı + iyi bir bireysel çalışma programı ile takımın en önemli parçalarından biri olacağını düşünüyorum.

Fiziği çok zayıf denmiş, herkes gömmüş adamı. Bu adamın başına bir futbolcunun başına ölümden sonra gelebilecek en kötü şey geldi. Akbaba'ya varana kadar laf söyleyecek çok adam var.

Üst Alt