#23 Emre Akbaba - Sayfa 244 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sezon sonu postala gitsin
Hic bisey oynamayan takima firsatciligi sayesinde 3 haftada 4 puan kazandirdigi icin mi .bu Adamin ayagi kirildi.Gecen senede ligin sonlarina dogru tekrar sakatlandi bu seneyi hic iyi gecirmedi .Ama altin değerinde 4 puan kazandirdi bize.ilk 11 oynamasi sarr degil daha baskili maclarda bu adam sana is yapar.Tabi cikan haberler dogruysa zam mam yada imza parasi filan istiyorsa yol alsin gitsin ama uygun bi maasa kalabilir .

Hic bisey oynamayan takima firsatciligi sayesinde 3 haftada 4 puan kazandirdigi icin mi .bu Adamin ayagi kirildi.Gecen senede ligin sonlarina dogru tekrar sakatlandi bu seneyi hic iyi gecirmedi .Ama altin değerinde 4 puan kazandirdi bize.ilk 11 oynamasi sarr degil daha baskili maclarda bu adam sana is yapar.Tabi cikan haberler dogruysa zam mam yada imza parasi filan istiyorsa yol alsin gitsin ama uygun bi maasa kalabilir .
bu kadar cok sakatlanip yilda 4 puan kazandiran topcu ile sozlesme uzatmaya deger mi peki ?

Bu adamın bizdeki kısa süreli prime döneminde de aynı şeyi söylemiştim gol atmadigi sürece küfür yiyecektir oyunda hiç yok.. Akbabanin katlanilabilir olmasi için sezonda temiz 10-12 gol atması lazım.. Olduğu hemen her maç mutlaka net bir gol pozisyonunun icine girebiliyor bizim gibi kısır takımda da ister istemez dikkat çekiyor bu yönü..
Bana kalsa sene sonu sutlarim direk ama hoca bırakmayacak

Bence 1M EUR ile takımda kalabilir. Fazlasına yazık olur.

1 m Euro verirlerse kafasina scayim öyle yönetimin pandemide koca takımlar küçülmeye gitti bizim Max maaş 2 olmalı emre gibi boş beleslere de Max 500 bin Euro verilmeli bugün bjknin tsnin kapısına gitse 500u de alamaz ancak Ali Koç hıyarı çalım attım demek için iyi para verir

bu kadar cok sakatlanip yilda 4 puan kazandiran topcu ile sozlesme uzatmaya deger mi peki ?
Adalesi madalesi atmadi adamin 2 kere ayagi kirildi bu sene hic sakatlanmadi mesela ama anca anca toparliyor kendisini Emre Akbaba gibi bi oyuncu en azindan klubede beklemeli.O sakatlanma korkusunuda atmis ustunden bugun on tarafta baya press yapti bi kac tane topta kapti .Maasinda indirime giderse kalsin bence

Adalesi madalesi atmadi adamin 2 kere ayagi kirildi bu sene hic sakatlanmadi mesela ama anca anca toparliyor kendisini Emre Akbaba gibi bi oyuncu en azindan klubede beklemeli.O sakatlanma korkusunuda atmis ustunden bugun on tarafta baya press yapti bi kac tane topta kapti .Maasinda indirime giderse kalsin bence
yok be kanka valla degmez 2-3 mac iyi oynuyacak diye uzatmaya, ki bence o kadar iyi bir topcu da degil ama yinede sen bilirsin maasda indirime gitse bile istemem ben ama senin gorusune de saygi duyuyorum.

Bence ilerde top kapmaya calisti trabzona attigi gol onu biraz hirslandirmis biseyler yapamaya calisti bugun firsatciliginida konusturdu begenmediniz Adam su zor gunlerde sapkadan tavsan cikardi 4 puan kazandirdi takima ama yaranamazsin Ezberci Galatasaray taraftarina sen cunku tu kakasin .
iyi diyorsunda, biz günü kurtaran futbolundan futbolcusundanda biktik, gerekirse yenilelim ama aslan gibi oynayalim, futbolumuz göze hos gelsin, diyelim helal olsun be adamlar cok iyi top oynadi mücadele etti, canlari sagolsun, ama gel görki futbol olarak SIFIRIZ. o yüzden ben kazansakta kazandigimizi düsünmüyorum, yensekte o aksam herzaman bir burukluk kaliyor icimde.

Üst Alt