#23 Emre Akbaba - Sayfa 270 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

attığı gollerle 2.'liği getirdi, kaçırdıklarıyla şampiyonluktan etti. maç başı ağırlıklı bir maaşla kalırsa memnun olurum, 1 milyon üstü garanti para için değmez.

Bu adamdan şampiyonluğa oynayan bir takımda ilk 11 oyuncusu olmaz..

Millet 2 tane son dakika golü attı diyor da

Ligin ilk yarısı 2-0 lık bjk maçını luyindama verdi ama son dakikada kaçırdığı gol var

3-1 lik bjk maçında maç 1-0 ken 4'e 2 pozisyonu hiç etmesi var..

Denizli maçında belki de şampiyonluğu veren penaltısı var

Malatya maçında yine ilk yarının ortalarında çok çok net kaçırdığı goller var..

Bunları neden yazıyorum zaten bir oyun katkın yok bunları atacaksın..Bunun için sahadasın...

Trabzon ve Konya maçlarında son dakikalarda attığı gollerle +3 puan almamızı sağladı ancak Denizli maçında kaçırdığı penaltıyla averaj kasmamızı engelledi.Gol pozisyonları dışında katkısı olduğunu düşünmüyorum.Hatta güçsüzlüğü ve defansif zaafı yüzünden arkasındakilere çok yük olan bi futbolcu.500-750 bin TL gibi bi rakama tutabilirlerse dursun.Yoksa konuşulmaya değmez kontrat için.

Bu herif formsuz. Formunda zamanını göremedik ama formsuz. Daha 3 gün önce bütün taraftar söverken oyundan çıktı, e ne diye bugun ilk 11 bu adam, neden?

Tek tesellim var, sana ne yeni yönetim öyle evlat sözleşmeleri verir artık, ne de taraftar yeni gelen yönetime verdirtir.

Denizli’de alıp kaçırıdığı penaltı bence en net kırılma anı. Sonuçta daha önceki her kırılma anı kelebek etkisinde dolayı farklı sonuçlar doğrabilirdi.

Zaten bu adamın bize gelişi kulübün kırılma anı oldu. Bunun yüzünden Gomis’i kaybettik ve bedeli 2 şampiyonluk + bir cl 2. tur kaybı oldu. Üstelik Falcao ve Diagne gibi 2 yağlı kazığın temeli atıldı.

Maçın başlarında Sarachi’nin pasında Arda’nın arkaya salıp Emre’nin vuramadığı topta aklıma Sneijder geldi. 4. yıldız sezonunda Beşiktaş’a cezasahası dışından soluyla köşeye atmıştı. Bilic maç sonu biz atamadık ama onlar bir şekilde attı sonuçta Sneijder’in böyle belki 50 golü vardır demişti.

İşte böyle şampiyon olunuyor. Sneijder bir tane yakalıyor ters ayağıyla atıyor. Fernando olması gereken pozisyonda cezasahasına giriyor ve ekstra adam olarak golü atıyor. Winner takım winner oyuncuyla olur. Arda’yla, Akbaba’yla ancak bu kadar.

Üst Alt