#23 Emre Akbaba - Sayfa 296 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Orta sahada arkasına sert sağlam 2 orta saha koy iş yapar. Gole yakın bir adam. Hele ligde bu sınırlamada iş gorur. Biz bir türlü o oyuncu topluluğunu yakalayamiyoruz.

Birde dediğin gibi çalışma sistemimiz bozuk o net. Herkes oyundan düşüyor bir saatten sonra
Gecen senede adam bizi potaya soktu.Ama Penaltiyi kacirinca tuh kaka oldu.Bu adam hic bir zaman hazir olamadi bizde.Ts macinda atmisti son dakika bi macta daha atmisti bizi yarista tuttu.Gencler macinda net golu iptal oldu.Penaltiyida atsaydi zaten otamatik olarak tek basina sampiyon yapmis olacakti cocuk.Sirf bu sene iyi diye demiyorum bu arada.

Gecen senede adam bizi potaya soktu.Ama Penaltiyi kacirinca tuh kaka oldu.Bu adam hic bir zaman hazir olamadi bizde.Ts macinda atmisti son dakika bi macta daha atmisti bizi yarista tuttu.Gencler macinda net golu iptal oldu.Penaltiyida atsaydi zaten otamatik olarak tek basina sampiyon yapmis olacakti cocuk.Sirf bu sene iyi diye demiyorum bu arada.
Ben Emre Akbabadan cok Terime kizdim takım üzerinde hüküm yoktu. Isteyen istedigi gibi davrandi

Akbaba bu ulkedr dikine kosu yapan ikinci forvet gibi oynayan nadir oyunculardan bizide kac kere ipten aldi atti ama alanyada fiziken hazir 90 artida tum saha depar atiyor bizim takimdayken ayakta duramiyordu diri bir akbaba fark yaratiyor

Terimin eline kalsa çürüyecekti.. Kaçtı kurtuldu..

Şimdi Alanyaspor'da gerçek bir antreman yapıyor ve gerçek bir taktikle oynuyor...

Umarım gelecek sezon biz de bu şekilde devam edersin.

GS seviyesinde değil seneye geri dönerse bunu hepimiz görürüz.Ama bu sene ki rezil transferlerden daha iyi olduğu kesin.
Sen pozisyonu serbest ve 10 numara olan adamı 6 veya 8 oynatmaya kalkarsan tabikide senin gibiler Galatasaray seviyesinde değil yorumları yapar..

İlk geldiğinde çılgın atıyordu bu çocuk şu anki Alanyasporda olduğu gibi.. Ne olduda terimin elinde bir süre sonra birden bire Barış Özbek'e bağladı ?? Basbaya antreman ve teknik adam farkı işte..

Biraz pazarlama becerimiz olsa güzel fiyatlara satabiliriz. Bizde çok saç baş yoldurdu ama istekli bir şekilde geri dönmesi ve futbolunun ilerlemesini görmek taraftar olarak beni memnun ediyor.

Üst Alt