#23 Emre Akbaba - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sakatlanmadan öncede, transfer olmadan öncede çöptü. Sıkıntı yok.
Bu oyuncu önümüzdeki sezon yeni kurulmuş bir takım ve iyi geçireceği bir kamp ile sonradan iyi oynayan donk gibi, garry gibi, serdar gibi, linnes gibi, hatta Beşiktaşın eski oyuncusu cenk gibi oynar ve takımın en iyilerinden olursa ne yapacaksınız merak ediyorum?

Gerçi kolay, oyuncu böyle oynasın ben morarayım kabul der sıyrılırsınız.

Bu futbolcu Galatasarayın futbolcusu.
Art niyetli topçu arıyorsanız Tarık çamdala yüklenin, giden tolga ciğerciye yüklenin.

Sizin yaptığınız şartlar ne olursa olsun köstek olmak.
Burda ndiaye, garrye neler söylendiğini hepimiz çok iyi biliyoruz şimdi konuşturmayın.
Eğer futbolcuyu en baştan beğenmediyseniz tamam sizin için o futbolcu dünyanın en kötü en çirkef en unprofessional oyuncusu oluyor, ne yapsa yaranamıyor.
Bu hastalıklı düşünceleri gelip buraya kusmak yerine kendinize bir hobi edinin.
Bu hayat böyle geçmez.
Veya size liverpool, city gibi takımları desteklemenizi öneririm.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam 2 ay yokya
Hemen vurun abalıya yapmıs bazı arkadaşlar
Ligde alınabilecek en iyi yerliydi ve aldik
Bu herif iyi futbolcu uzun yillar hizmet edecegini umuyorum

Düşmesi için alındığından görevini başarıyla yerine getiriyor kendisi. Ne zaman baksam yerde sağolsun. başkada bir halta yaramıyor zaten.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzak ara emre idi fiziki kalitesini artırmadan yeteneğini ortaya koyamaz büyük takımda love da aynı sıkıntıyı yaşıyor
Liste yine'de böyle diye biliyorum. Kim ne kadar top kaybetmis aklimda degil . Fizik kalitesi artar. Sinan bile becerdi bu isi (Hizi düstü, Emre icin hiz pek önemli degil ama) . Ayagi kirilmasi kötü oldu

Liste yine'de böyle diye biliyorum. Kim ne kadar top kaybetmis aklimda degil . Fizik kalitesi artar. Sinan bile becerdi bu isi (Hizi düstü, Emre icin hiz pek önemli degil ama) . Ayagi kirilmasi kötü oldu
Emre'nin en büyük numarası çevikliği zaten bunu iyi harmanlamali yoksa vücut yapıp çevikliği ni kaybettimide anlamı yok

Nezaman yüksek maliyeti olan bir yerli futbolcu alsak mutlaka elimizde patliyor. Bir türlü akilanmadilar. Yabanci siniri bügünden yarine pat diye birden 5 yabanciya düsmeyecek. 4 milyon böyle oyunculara harcamak yerine git altyapina sagdan soldan genc yetenekli oyuncu transfer et bir kac yilla yerli sorunun olmaz. Ve evet hala diyorum emre gereksiz bir transferdi acilen ihtiyac duyulmayan bir bölgeye transfer yapildi. Belhandayi satardin yerine emreyi getirmis olsaydin lafim olmazdi. Bu transfer bunu aklima getiriyor

ayranı yok içmeye taht-ı revanla gider sıç....

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt