#23 Emre Akbaba - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Söylemeyeyim diyorum ama duramiyorum.

Durduk yere 1 sene kontrati kalmis adama 4 Milyon € bayildik, forvet almadilar bu yüzden ama adamdan faydalanamiyoruz bile sakatlandigi icin.

Her yönüyle fiyasko bir transfer.

Dönse ne olacak zaten fizik olarak çelimsiz ayakta zor duruyor üstüne maç eksiği idman eksikliği sezon yalan olur

Galatasaray Düşmanlarının .........

Cidden bazı arkadaşlar çok ilginç sırf sakatlandığı için kin tutuyorlar. Çabuk döner inşallah çok ihtiyacımız olacak. Kendisi bir nevi yeni transfer sayılacak.

Yav he he sanki dünyada bonservissiz forvet yoktu.

Benim yönetimi savundugumu mu düsünüyorsun da böyle yaziyorsun?

Sen bizim en son ne zaman bedavaya iyi bir oyuncu kiraladigimizi veya iyi bir bonservissiz transfer yaptigimizi gördün ki. Yillardir bu forumdayim, her transfer dönemi millet oturup bonservissiz oyuncu ariyor buluyor liste olusturuyor ve burada tavsiye ediyor vs. Biz normal taraftar olarak bunu yapabiliyoruz da milyonluk sirketler yöneten adamlar bunlari düsünemiyor mu?

Öyle bir kac kisi disinda ucuk transfer önerileri de degil bunlar. Genelde bizim bütcemize uygun adamlardan olusan transfer edilebilme ihtimali yüksek olan öneriler. Bizimkiler para harcamadan iyi adam alamiyorlar. Yukarida en son kimi almistik diye sordum da Elmander di herhalde bedavaya gelen iyi oyuncu olarak.

Sen Apo gibi bir soytariyi transferlerden sorumlu yaparsan o da gider Emre yi 4 Milyona alir gelir bu kadar basit.

Benim yönetimi savundugumu mu düsünüyorsun da böyle yaziyorsun?

Sen bizim en son ne zaman bedavaya iyi bir oyuncu kiraladigimizi veya iyi bir bonservissiz transfer yaptigimizi gördün ki. Yillardir bu forumdayim, her transfer dönemi millet oturup bonservissiz oyuncu ariyor buluyor liste olusturuyor ve burada tavsiye ediyor vs. Biz normal taraftar olarak bunu yapabiliyoruz da milyonluk sirketler yöneten adamlar bunlari düsünemiyor mu?

Öyle bir kac kisi disinda ucuk transfer önerileri de degil bunlar. Genelde bizim bütcemize uygun adamlardan olusan transfer edilebilme ihtimali yüksek olan öneriler. Bizimkiler para harcamadan iyi adam alamiyorlar. Yukarida en son kimi almistik diye sordum da Elmander di herhalde bedavaya gelen iyi oyuncu olarak.

Sen Apo gibi bir soytariyi transferlerden sorumlu yaparsan o da gider Emre yi 4 Milyona alir gelir bu kadar basit.

Kiralık alırdın o zaman istemediler almak yoksa mallıktan değil o .

Adam çıktı 30 Ağustos'da takımda 5 forvet var ,transfere gerek yok dedi , o güne kadar 2 forvet alacaz diyordu ama uğraştıkları tek isim Modeste'ydi.

Son 1 gün kala tepki yedi o açıklamayla alel acele Seleznov ve Love yoklandı onlarda olmadı.

Yani yönetim hoca dahil herkesi oyaladı bilerek alınmadı nedenini bilmiyorum göz göre göre başarısız olmamızı istemiş de olabilirler.

Yoksa Onyekuru , Naga nasıl kiralık alındıysa aynı şekil en kötü biri alınırdı.

3478.jpg

Bu sene fayda beklemeyin Emre den

Sakatlığı geçse bile psikolojik rehab ve kas atrofisi düzelmesi gelecek sezonu bulur tabii kendisi bir hakan Ünsal değilse..

Ha tarık ha bu ikiside gözümde aynı.
İkiside yattığı yerden para kazanıyor.

Tarık,en azından GALATASARAY'in çocuğuyum ayağına maaşını 4 'e katlamak için ayak yapmadı.
Bunun yüzünden golcü almadık.

Ha tarık ha bu ikiside gözümde aynı.
İkiside yattığı yerden para kazanıyor.

Tarık,en azından GALATASARAY'in çocuğuyum ayağına maaşını 4 'e katlamak için ayak yapmadı.
Bunun yüzünden golcü almadık.

Es Es de 1,7 milyon euro alıyordu zaten Tarık ne boşsun ya.

Emre şu an sağlam olsa istatistik olarak takımın en iyisi olurdu bariz belli Emre'ye gelene kadar sana 15 tane topçu sayarım aldığı parayı haketmeyen.

Es Es de 1,7 milyon euro alıyordu zaten Tarık ne boşsun ya.

Emre şu an sağlam olsa istatistik olarak takımın en iyisi olurdu bariz belli Emre'ye gelene kadar sana 15 tane topçu sayarım aldığı parayı haketmeyen.

Biz tarık eseste 1.5 milyon mu alıyor dedik?
Tarık gelmek için can atmadı.
vermezseniz vermeyin modundaydi.

Ancak emre ben GALATASARAY çocuğuyum ayağına maaşını 4 katına çıkardı.
O kadar iyi taraftar yani.
Birde euro üzerinden.

Ayrıca emre o dediğin istatistikleri gitsinde alanya gibi kümeye oynayan takımlara yapsın.
Emre'yi de gördük trabzon maçında akhisar maçında.
26 yaşına kadar Kariyeri 12.sıra üstünde herhangi bir takımda geçmemiş oyuncudan da daha fazlası beklenmezdi.

Biz tarık eseste 1.5 milyon mu alıyor dedik?
Tarık gelmek için can atmadı.
vermezseniz vermeyin modundaydi.

Ancak emre ben GALATASARAY çocuğuyum ayağına maaşını 4 katına çıkardı.
O kadar iyi taraftar yani.
Birde euro üzerinden.

Ayrıca emre o dediğin istatistikleri gitsinde alanya gibi kümeye oynayan takımlara yapsın.
Emre'yi de gördük trabzon maçında akhisar maçında.
26 yaşına kadar Kariyeri 12.sıra üstünde herhangi bir takımda geçmemiş oyuncudan da daha fazlası beklenmezdi.

Alanya'da 1 milyondu maaşı 4 kat artmadı kendi kendine bir şey uydurup kendin de inanıyorsun sonra.

Gören sanacak 2.ligte yaptı o istatistikleri tslde yaptı işte neyini beğenmiyorsun sanki epldeyiz benim haberim yok.

Cl dahil 8 maçta 2 gol 3 asist yaptı bizde de Loko maçında gördük gayet etkili oyuncu tek eksiği fizik işte halletse çok iyi seviyeye gelir.

Üst Alt