#23 Emre Akbaba - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
lokomotiv macinda 3 goldede payi var
begendigimden söylemiyorum, emre'nin oyun stilini az cok biliyoruz üretken bir oyuncu ve suan bizim takimda buna benzer bir oyuncu yok baska

lokomotiv maçında ne payı var ya, son dakikadaki penaltıyı mı diyorsun ? katkı görmemişin sen moit.

benzer bi oyuncu olmasın zaten , çöpün çöpüne nie benzesin ki ekibimizin topçuları.

lokomotiv maçında ne payı var ya, son dakikadaki penaltıyı mı diyorsun ? katkı görmemişin sen moit.

benzer bi oyuncu olmasın zaten , çöpün çöpüne nie benzesin ki ekibimizin topçuları.
rodrigues'e pasi veren oyuncu, orda ortada yapabilirdi golden önce.
eren'in frikiginden önce ortaligi karistirip frikigi o aldi.
penalti golünde penaltiyi yine o aldi.
yine net bir pozisyona girdi kafayla kaleci tuttu. o mac her pozisyonda vardi.

dedigim gibi begenmiyorum ama suan takim cöp oglu cöp dolu oldugu icin emre aralarinda fark yaratir

rodrigues'e pasi veren oyuncu, orda ortada yapabilirdi golden önce.
eren'in frikiginden önce ortaligi karistirip frikigi o aldi.
penalti golünde penaltiyi yine o aldi.
yine net bir pozisyona girdi kafayla kaleci tuttu. o mac her pozisyonda vardi.

dedigim gibi begenmiyorum ama suan takim cöp oglu cöp dolu oldugu icin emre aralarinda fark yaratir

hiçbirşey yapamaz akbaba moit. çünkü 1 sezon sonra yeniturgutluspor'da izleyeceğiz kendisini

but then, seni mi kırıcaz moity , varsın fark yaratsın:ka:

bu dönene kadar lig biter ne diye aldıysak bunu zaten cam adam
Ulan saçmalama adam futbolculuk kariyerinde ilk defa ciddi bir sakatlık yaşadı eleştiri yapmanın da bir adabı var

Adamı alırken biliyor muyduk sanki ulan bu Emre Akbaba kesin sakatlanacak devreyi kapatacak diye ?

Adam geldiği zaman burada hepiniz "Cim bom bom 'un çocuğu Emre Akbaba" diye naralar atıyordunuz ama ?

Emre & Belhanda ikilisi gerçekten bu takım için çok önemliymiş yokluklarında anladım

İnşallah ikisi de bir an önce eski hallerinden dahada iyi olarak dönerler ...

4 milyon Euro'luk çöp,Anadolu topçusu.
Hadi ordan..

5a902004b15d5c051b369052.png

şikecilerle sidik yarıştıracağız diye bu mala 4 milyon euro bayıldık.bunu alana kadar o parayla 1 stoper ve forvet kiralardık.

Diagne+eren karşılığında paşaya kitlemek lazım.
Denizli zaten eren sevdalisi emre gibi çöpleri de sever, Kandirilmasi çok kolay olur.
diagne'nin aklını celersek eğer kulübüne baskı yapar ve bu iş çözülür.
1 taşla iki çöpten kurtulup ligi idare edecek bir forvet kazanmış oluruz.

Üst Alt