#23 Florin Andone - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
falcaonunda maası cagneının bonservisine benzedi reis her ay 1 2 m daha ekliyorlar.
geldiğinde bonservisi için çok daha fazlası konusuluyordu andonun sanki
26 yasinda reyz. Sanmam daha fazlasi olsun yaw 7e falan bırakırlar. Bu arada diagnenin bonservisi transmarkt verilerinde de 13 gorunuo diye soyleniyordu oyle. Baskanda ozel anlasma var aciklayamayiz gibi seyler soylemisti ;D

Adamin konusunda adamdan çok falcao konuşuluyor. Arkadaşlar falcao bi kendini göstersin sonra bu adami keselim. Falcao şu sakatlığını bi atlatsin tamamen. Ben bugün andoneye bayıldım. Adam bildiğin at gibi 2 mac sonunda kendini buldu herif.

Geldiğine çok sevinmiştim kilit bir futbolcu olacağını söylemiştim, beni yanıltmayacak inşallah aslanım.

Aslında Diagne de Andone ve Falcao da pozisyon sıkıntısı forvete top atamamamızdan kaynaklanıyordu. Bekler değişince forvete top gelebilince Andone de kendini gösterdi aslında olay bu. Adam zaten durmayan yılmayan bir boğa beslenince parıldadı.

Andon'un attığı ilk golü okçu atamazdı bence. Son yıllarda ekibimizde pek göremediğim stil bir gol idi. İttirme kaktırma yok hızlı geçiş şut alanını yakalama ve vuruş, enfes...

3-4 kere defansta top kapıp veya top kapılan bölgede alan kapatıp hücuma driplingle topu çıkardı. bu kadar hareketli ve eforlu oynayan forvetler genelde gol noktasında bu tarz güçlü vuruşlar yapmaz. baya özel bir gol attı.

Skorer bir oyuncu değil 2 maç gol atamayacağı zaman sallayacaksınız boşuna ovmeyin elmander tarzı bir adam ama elmander zamanında çift hanelere çıkan selçuk melo orta sahası felan vardı muslera bile gol katkısı veriyordu :) bu takım öyle bir takım degil 2 maç boş geçsin bu takımın forveti andone mi olur diyenler doluşur buraya..

Üst Alt