#23 Florin Andone - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Badstuberin yirtilmadigi yeri kalmamistir ve adam daha Stuttgartda devam oynuyor. Bizden gittigi an bir daha kolay kolay sakatlanmaz ve devam oynar. Ilk sakatliginda ve simdide capraz bagsinda full yirtik yok diye hatirliyorum. Ondan kariyer gercekten biterse sasiririm.

Badstuberin yirtilmadigi yeri kalmamistir ve adam daha Stuttgartda devam oynuyor. Bizden gittigi an bir daha kolay kolay sakatlanmaz ve devam oynar. Ilk sakatliginda ve simdide capraz bagsinda full yirtik yok diye hatirliyorum. Ondan kariyer gercekten biterse sasiririm.

adam Almanya'nın ve Bayern'in as stoperiydi şimdi nerelere düştü. Belki şimdi her iki takımda da kaptan olarak devam ediyordu. Abou Diaby yeni Patrick Viera olacaktı adam 30 yaşında futbolu bıraktı. Andone aynısı değil elbette ama ben sakatlanmasa uzun yıllar bizde oynayacak profil olarak görüyordum kendisini.

Aslinda cok büyük sorunu yoksa yine kiralansa keske, bu adam Elmanderden sonra ciddi sekilde rakip savunmaya baski yapan, coskuyla oynayan ender forvetlerimizdendi. Öyle kirilganliktan falanda sakatlanmadi, rizedeki sakatlik pozisyonunu ben tekrar izleyemedim, baskasi olsa kirik kopuk falan yasayabilirdi.

bu adam bize gelmeden önce sadece 4 profesyonel maç kaçırmış sakatlıktan dolayı

bize gelince çöp oldu adam vallahi yazık. iyi işler yapabilirdi bizde. bizim lige uygun forvet çalışkan forvetlerden elmander gibi.

ocak 2021e kadar oynayamazmış. muhtelen kariyerini bitirdik adamın

3.2 m euroya patlayan bir hamle
kendi suçu olmasa bile bu hamle g. girmiştir
gerçi kendi iyi niyetli ve takıma adapt olmuş biriydi

"andone, galatasaray'da çok feci bir sakatlık geçirdi. bu sakatlıklar 6 aydan fazla sürüyor. muhtemelen sezonun ikinci yarısına yetişir. ocak ya da şubat gibi dönmesini umuyoruz, iyi bir golcü ama kesin tarih veremiyoruz"

vay arkadaş muslera'dan beter olmuş.

Üst Alt