#23 Florin Andone - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maaşı çok fazla bu maaşla yedek olacak bir adama ne gerek vardı.Polonya,çek ya da sırp liginden ucuz maliyetli bir adam almak daha mantıklı olurdu bence ki ayrıca adem büyük var elimizde keşke de yaremchuk gelseydi.

Neyse artık hayırlı olur umarım.

Brighton'dan gönderilmesinin baş nedeni bu kart sanırım.. iLK 3 maç 11 oynarken, 30.dakika kırmızı görüp, maçı kaybettirdi.

700 bin euro ödedik andone nin kulübüne kiralama bedeli olarak hatırlatayım.Tabi ki andoneye bişey dediğim yok yedek bir oyuncu için bu maaşı çok fazla buluyorum.

İki as stoperimiz bu kadar kazanmıyor.

Haklısın, toplam 930 bin euromuz olurdu ama o paraya da bu seviyede bir topçuyu bonservisiyle alamazdık. Laf olsun diye bir adama 1,5-2 milyon bağlamak yerine takımında oynayan bir PL oyuncusuna biraz fazla ödemek daha güvenli ve daha mantıklı bence. İmkanımız olsa da bonservisli ama maaşı düşük oyuncular alabilsek ama kısa vadede pek mümkün değil.

700 bin euro ödedik andone nin kulübüne kiralama bedeli olarak hatırlatayım.Tabi ki andoneye bişey dediğim yok yedek bir oyuncu için bu maaşı çok fazla buluyorum.

Stoperlerin geldiği takımlar düşük maaş vermişlerdi biz de ordan yırttık yoksa onlarda 2 milyondan başlardı , kiraladığımız topçuda maaşı düşüremeyiz sonuçta sözleşmesi belli adamın.

[
Haklısın, toplam 930 bin euromuz olurdu ama o paraya da bu seviyede bir topçuyu bonservisiyle alamazdık. Laf olsun diye bir adama 1,5-2 milyon bağlamak yerine takımında oynayan bir PL oyuncusuna biraz fazla ödemek daha güvenli ve daha mantıklı bence. İmkanımız olsa da bonservisli ama maaşı düşük oyuncular alabilsek ama kısa vadede pek mümkün değil.

Oyuncu iyi zaten az çok deportivodan maçlarını izlemişimdir hatta beğenirdim biraz burak yılmaz tarzı var.Savunma arkasına iyi sarkar ve topla ilişkisi de iyidir buraka nazaran fakat maaş çok saçma geldi ve ayrıca bize pivot santrafor lazımdı şahsi fikrim o yüzden yaremchuk cuk otururdu.Burun kıvırılan vedat muriqi fb de iyi iş çıkarıyor Takım oyununa baya faydalı o tip futbolcular ve bize de lazımdı bence ama hocanın kafasın da farklı bir plan varsa bekleyip görmek lazım.

Kostas da böyle kazanıyordu. Boşver maaşları. Maaş skalamız bayağı normal. Selçuk’un geçen sene aldığı paranın bir kısmını buna veriyoruz gibi düşün rahatlarsın. Ben öyle yapıyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt