23 Kişilik Dünya Karması Kadrolarınız! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

23 Kişilik Dünya Karması Kadrolarınız!

Thibaut Courtois
Jan Oblak

Daniel Carvajal
Joshua Kimmich

Raphael Varane
John Stones
Presnel Kimpembe
Samuel Umtiti

David Alaba
Ricardo Rodriguez

Casemiro
Emre Can
Marco Verratti
Saul Niguez
Paul Pogba
Thomas Lemar
Christian Pulisic
Mohamed Salah

Neymar
Ousmane Dembele
Harry Kane
Kylian Mbappe
Paulo Dybala

Oblak
Carvajal Varane Stones Alaba
Pogba Veratti
Dembele Dybala Neymar
Kane

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1628104_Dream_Team.jpg

Elbette Messi'yi kaldırıp kenara atamayız. Ama Messi safi yetenek muhteşem bir yetenektir. Ama Ronaldo azim ve çalışmanı gücüdür diye düşünüyorum.
Bence Messi de çok çalıştı sadece farklı oyunculara evrildiler. Ronaldo güç odaklı çalışmayı tercih etti Messi ise daha zihinsel odaklı. Ha Messi zayıf bir adam mı asla değil hayvan gibi adamlar yıkamıyor. Ronaldo ise bence gençliğinde çok daha göze hoş gelen bir oyun oynuyordu.

İki yıldır Ronaldo öyle muhteşem işler de yapmadı hatta geçen yılın Nisan ayına kadar vasattı hakemin Bayerne Reale verdiği maç olmasa sönük bir sezon geçirmiş olacaktı belki de. Ondan önceki sezon zaten Roma Wolfsburg Pellegrinin Citysi ve Athleticoyu yenip aldılar kupayı.

Avrupa Şampiyonasını da o aldırdı diyemeyiz. Ben ortada öyle destansı bir performans göremiyorum.

Berbat takımı taşımadı muhteşem bir takımın tamamlayıcısı oldu. Realdeki bek, stoper ve orta saha hattı çok ekstra şu an.

Üst Alt