#24 Erman Kılıç - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#24 Erman Kılıç

3 ay sicakta calis, gidip kulup kulup gezen ptt 1.lig takimlarinin bile almadigi, yazin tatilini yapan aydin gelsin senin yerine CL kadrosuna girsin.

Sonrada haksizlik yapilmadi olsun bu adama.

Tabi canim hic yapilmadi.

Erman yetersiz görülmüştür, Aydin'in ne olduğu belli sonuçta. (Aydin daha iyidir demiyorum, belki ki teknik heyet Aydin'i Erman'dan iyi gormus) Erman'in yapmasi gereken daha fazla calisip, Turkiye'deki performansıyla Şubat ayindaki listeye dahil olmak olmaliydi. O kolay yolu seçti.

N5

Erman yetersiz görülmüştür, Aydin'in ne olduğu belli sonuçta. (Aydin daha iyidir demiyorum, belki ki teknik heyet Aydin'i Erman'dan iyi gormus) Erman'in yapmasi gereken daha fazla calisip, Turkiye'deki performansıyla Şubat ayindaki listeye dahil olmak olmaliydi. O kolay yolu seçti.

N5

erman kim yahu Gs da oynama şerefine erişmiş daha ne isteyebilir,terim dışında başka kim alır ermanı caz yapacağına kendisine şans verilmesini bekleyecekti o devamlı oynamayı tercih etti ayrıldı,ayrıca ermanında bir üzüntüsü yok bu durumda, acıtasyon yapmayın artık bu konuda sana değil lafım reis bu arada genele

bir haziran günü gelmişti sivastan

bir güneş gibi doğuyordu floryadan

ilk açıklamasında övünüyordu metin oktaylan

sarıyla kırmızıya layık olmak için didiniyordu sahada

emeğe saygısızlık yapanlar siliyordu onu kadrolardan

bunu gören galatasaraylılar deliriyordu forumlarda

söz: berat

beste: @Gökhan Kral

Erman'a haksızlık edilmiştir oda adamlığını gösterip gitmek istemiştir öyle yalakalar gibi sinmemiştir. Adam senelerce istikrarlı iyi oynadı bizim kadromuzda Anadolu takımlarında ilk 11 çıkamayacak çöpler varken Erman bu kadroda her türlü şans bulurdu iş yapardı. Bize gelmeden önce de hep beğendiğim bir futbolcuydu Erman.

Burasıda forumun ergen bölümü galiba. Neyse çocuklar eylensin...Erman ve metin oktay aynı cümleyi geçtim ayı forumda, aynı dünyada yan yana yazılması veya okunması her Galatasaray'ığa ve rahmetli metin oktaya hakaretir. Birisi karısını goşamamış Galatasaray sevdası yüzünden diğer ya ben şampionlar ligi için ama gelmişdim banane oynamıyorum havasında olan standart bir anadoli futbolcusu. Sabah akşam şüiredetmesi gerikirken adamın yaptığı sacmalığa bakın. Es es şimdi sanki dünya kupasına katılıyir. Her macda bile oynatılmıyor. Ne oldu aslında? Emanda yürek yokdu ve o bunu fqrk edip kactı. Oyhadığı maclarda bizde resmen dizleri titriyordu herifin. Bu baskı bana göre değil deyip kadtı kılıfınıda bularak.

Galatasaray forması giymiş en boş topçulardan biri..

Halkın ezik kesimi Erman'da kendileri gibi bir ezik gördükleri için seviyorlar diye düşünüyorum..

Galatasaray forması giymiş en boş topçulardan biri..

Halkın ezik kesimi Erman'da kendileri gibi bir ezik gördükleri için seviyorlar diye düşünüyorum..

''Serdar'in önünde kaldi... serdar hareketlendi... iceride arif var, hakan var... serdar gir iceriye... giremiyor, birakmadi adams... ooouuuv, cok sert, cok sert, cok sert serdar! neden serdar?''...

Üst Alt