25 ağustos 2023 kağıthane'de çıkan silahlı çatışma - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

25 ağustos 2023 kağıthane'de çıkan silahlı çatışma

dün şehit edilen polis memuru hakan telli'nin iki kızı vardı..bu bakışları siz de unutmayın. bölücüsü, pkk-dhkpc destekçisi, hapçısı, gaspçısı birilerini gördüğünüz zaman; onların yada onları savunanların ağzından barış, sevgi, İNSANIYET , MERHAMET gibi sözcükler döküldüğü zaman bu bakışlar aklınıza gelsin...
Ekli dosyayı görüntüle 216815

Cihangir kardesim birak dil dökmeyi, bizim humanist milletimize anlatamassin, ama gün gelecek devran dönecek insallah

dün şehit edilen polis memuru hakan telli'nin iki kızı vardı..bu bakışları siz de unutmayın. bölücüsü, pkk-dhkpc destekçisi, hapçısı, gaspçısı birilerini gördüğünüz zaman; onların yada onları savunanların ağzından barış, sevgi, İNSANIYET , MERHAMET gibi sözcükler döküldüğü zaman bu bakışlar aklınıza gelsin...
Ekli dosyayı görüntüle 216815
Bu çocukları bunu reva görenleri direk asacaksın.

Amerika'da olduğu gibi, Türk polisine de kendisine mukavemet göstereni direkt vurma yetkisi verilmeli. Suistimal edilmesini önlemek için de yine Amerikan polislerinde olduğu gibi bodycam kullanılarak tüm olay anı kaydedilmeli.

Polis 2 kere uyardı mı? Uyardı. Karşı taraf direnmeye devam mı etti? Karşılık mı vermeye kalktı? Polis gereken her türlü müdahaleyi yapabilmeli. Öyle yarım saat ikna etmeye çalışmakla olmaz bu iş.

O işin ucu saçmasapan yerlere gider(bu olay haricinde günlük şeylerde) - kamera kaydı olur olmasınada ülkede neler gördük adalet beklerken. ama ne bakış açısıyla söylediğini biliyor ve anlıyorum.

Kontrolsüz göç sonrası bu olaylar daha da artacak. Bunlar iyi günlerimiz. 20 sene sonra çok daha büyük bir kaos bizi bekliyor.

20'den daha az benim beklentim - 5-10 yıl aralığındaki beklentim çok kötü

Üst Alt