#25 Darius Songaila - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Darius Songaila

Cevap: #9 Darius Songaila

crying-man-13851207711_xlarge.jpeg

Songaila adına çok üzüldüm ancak, bizim açımızdan daha iyi bile olmuş olabilir. Kesinlikle daha iyi bir oyuncuya ihtiyacımız var. İlk geldiğinde başka oyuncuların da geleceğini düşünüp, bu transfere sevinmiştim ancak, başka transfer olmadığına göre Songaila ile olacak iş değil. Daha iyi bir uzuna ihtiyacımız var.

[video=youtube;qwCyh25g08I]https://www.youtube.com/watch?v=qwCyh25g08I[/video]

55:40'ta Songaila kendi kendini sakatlamış ters bir hareket yapmış heralde. Ama çıkarken durumu iyi görünüyor. Ciddi bir sakatlığı olacağını sanmıyorum.

durumu iyi diyorlar.ciddi olmadıgı söyleniyor.Songaila Oktay hocanın sisteminde önemli rol oynayacak.orta mesafe atısları iyi.hem 4 hem 5 oynaması önemli.Ama takımın en önemli parcasının Luksa andric olacagını düsünüyorum.Songaila,cevher,shumpert bu uzunların orta ve uzun mesafe atışları iyi ancak luksa kadar potaya yönenen oyuncular degil.Ön planda songaila gözüksede katksının Andric kadar olcagını düsünmüyorum.Ama özellikle kritik maclardaki skor atkısı bizler için cok önemli olucak Songailanın.

5 sayı 5 ribaunt ama hiç beğenmedim.Ne post oyunu oynadı nede şut soktu.Sanki 40 yaşındaki oyuncular gibi oynuyordu.

Ya sakatlığı vardı ya da bilerek kasmadı. Bende beğenmedim ama bugun izlediğimiz gibi bir oyuncu değil kesinlikle.

Hazırlık maclarında bundan bin kat daha dinamik oynuyordu.

Ya sakatlığı vardı ya da bilerek kasmadı. Bende beğenmedim ama bugun izlediğimiz gibi bir oyuncu değil kesinlikle.

Hazırlık maclarında bundan bin kat daha dinamik oynuyordu.

En iyi yaptığı iş şut sokmaktır onu bile yapamadı.Boş 2 tane şut kaçırdı.Lavrinovic gibi bir adam ondan daha çok katkı verdi.

bölgesinde kısa kaldı erken foul alarak cabuk kenara geldi bende begenmedim acıkcası daha enerjik daha hareketli olmasını beklerdim...

Üst Alt