#25 Darius Songaila - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Darius Songaila

Cevap: #25 Darius Songaila

Zaza gittiği için butun ribaund ve savunmada sertlik, blok yuku Furkan'a kalıyor. Bu nedenle Andric ve Songalia yerine bir 4 bir de 5 alınmalı, misal Macvan + Fischer

Daha neyi bekliyoruz ki? Oktay hocada sistem falan deyip şu adamın yerine yeni birini almıyorsa o da gitsin.Çok sinirliyim şu an

bu adam ayakta duramıyor lan. zıplayamıyor bile. bunun performansla alakası yok. bu adam basketbolu unutmuş net.

Biraz utanması sıkılması varsa kovulmayı beklemeden ben bu işi yapamıyorum der ve gider

Bugünkü Olimpija maçında 15 sayı civarı bulamazsa yuh.

Ama yine 2 dkda 2 faul alır çıkar sorun değil nasıl olsa.

ilk dönem iyi maçlar çıkardı ama yaşının getirdiği yorgunluk formsuzluğu ile birleşince verimi ters yönde işlemeye başladı.

Hala gönderildi haberlerini alamamak can sıkıcı.

Hoca heralde sezonun sonuna kadar ısrar edecek.

Bu ısrar abartılı olur yalnız.

Oktay Mahmuti: Ben Songaila'yı hiçbir zaman göndereceğimi söylemedim. Gönderiyoruz diye bir şey söz konusu değil.

bir maç dinlendi adam maçın adamı oldu :D demekki dinlendirip eurolig'de kullanmamız lazım.

bu sefer iyi sayı attı ama 18 dakkada 1 ribaund alması düşündürücü. cok agır takılıyor herif:)

benimde sinir oldugum zaten kötü oynamasından cok sahada cok sakin takılıyor. o fiziginin hakkını versin. hayvan gibi maşallah:)

Üst Alt