#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İşte baya objektif bakan ve üstüne alınan bir Fernandocu,İşi gücü Belhanda ne yapsa basit argümanlarla laf atan bir kesim için fena sayılmayacak sözler tebrikler,Adamcılık yapmayın diyip burada insanlara laf atarak onu savunan ve avatar yapmış objektif bir taraftarsın gerçekten.Belhandayı savunanlara hakaret ve küçümseme yapan insanlar burada Ercanın dediği laflardan sonra sinirlenmiş ve saldırıyor puhaha komiksiniz.Bu arada Fernando düşmanı falan değilim beğendiğim bir oyuncu ben buradaki iki yüzlü tutuma değiniyorum.
Furkan yazsa kimse böyle tavir almaz, sen yazarsan saldirirlar. Iki yüzlülüge giriyor sende

Bi sorum olacak modlara. Ben Belhanda konusuna ceza yedim 1 hafta. Bu herifin ne özelligi var da yazabiliyor Fernando konusunda

Beyler bu adam sakatlıktan sonra fener ve Gençler maçlarında gayet iyi oynadı. Şu an fiziksel olarak tam hazır olmaması gayet normal. 2 maçtır kötü oynuyor evet birinde farklı mevkide başladı diğerinde 10 tane futboldan alakasız adamla oynadı. İlk 17 maç yaptıkları ortada niye herkes bitik muamelesi yapıyor adama?

2 maç kötü oynayınca oyuncu gömme şenlikleri başlamış yine..

Beyler bu adam sakatlıktan sonra fener ve Gençler maçlarında gayet iyi oynadı. Şu an fiziksel olarak tam hazır olmaması gayet normal. 2 maçtır kötü oynuyor evet birinde farklı mevkide başladı diğerinde 10 tane futboldan alakasız adamla oynadı. İlk 17 maç yaptıkları ortada adamın niye herkes bitik muamelesi yapıyor adama?

Bizimkilere kalsak her sene 11 adam değişirdi. Çok kolay adam gömüyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10 yil geriye goturse it gibi koşar reys
10 yil ileri goturmus bence :(

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bişeyler olmuş o kesin ilk yarıda takımın en iyisiydi ya şimdi ise koşmayı bırak yürüyemiyor.
Kotu mu calisti hala sakat sakat mi oynuyor bilmiyorum ama r1 e basmadan kosuyor.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kötü çalıştı çok belli

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler bu adam sakatlıktan sonra fener ve Gençler maçlarında gayet iyi oynadı. Şu an fiziksel olarak tam hazır olmaması gayet normal. 2 maçtır kötü oynuyor evet birinde farklı mevkide başladı diğerinde 10 tane futboldan alakasız adamla oynadı. İlk 17 maç yaptıkları ortada niye herkes bitik muamelesi yapıyor adama?

Oyuncuyu gömen yok sadece eski atletizmini kaybetmiş gibi duruyor. MCL yırtığı geçiren bir çok sporcu aynı sorunları yaşar. Eleştiri degil tespittir bu.

Ulan Ercan :asd: Neyse bir daha cevap yazmayacam sana bu konuda..
Yaz kardeşim yazmak için burdayiz yeterki seviyeli olsun
Ben zamanında dedim bu yılı unutun bu sakatlık fiziksel olarak geriye götürür toparlana kadar lig biter diye
Ama kimse inanmadı melo gibi dönecek sandı melo olayı doğaya aykırı adam fitiktan sürünerek ameliyat oldu hiçbirşey olmamış gibi kaldığı yerden devam etti
Ben terimin yerinde olsam ikinci yarı son 30 dakika sokarım oyuna
Böyle oyuncular çift yönü oynamadığı sürece etkisi çok olmaz takımda benim kafamdaki futbolda dm ye yer yok dmc olacak

Ben zamanında dedim bu yılı unutun bu sakatlık fiziksel olarak geriye götürür toparlana kadar lig biter diye
Ama kimse inanmadı melo gibi dönecek sandı melo olayı doğaya aykırı adam fitiktan sürünerek ameliyat oldu hiçbirşey olmamış gibi kaldığı yerden devam etti
Böyle oyuncular çift yönü oynamadığı sürece etkisi çok olmaz takımda benim kafamdaki futbolda dm ye yer yok dmc olacak

Ercan güzel söylüyorsunda kimi oynatıcaz ortada adam yok başka

Ercan güzel söylüyorsunda kimi oynatıcaz ortada adam yok başka
Donk belhanda çift forvet sinan

Oyuncuyu gömen yok sadece eski atletizmini kaybetmiş gibi duruyor. MCL yırtığı geçiren bir çok sporcu aynı sorunları yaşar. Eleştiri degil tespittir bu.

Bana bunlar sakatlıktan kaynaklanan tespitten çok gömme gibi geldi. Yazanların niyetlerini bilemem tabi de..

Yaza buda gitmeli ne gücü var ne hızı

Yana pas vermekten başka hiçbir şey yapamaz oldu buda Selçukla birlikte leş atıyorlar adeta sahada
Çok yavaş oynuyor gereksiz riskler alıyor
Sakatliktan döndügünden beri cok cok formsuz. Acilen toparlanmali, ona cok ihtiyacimiz var.
Bu adam hep tosbağa hızında miydi yoksa 2 3 maçtır bana mi öyle geliyor ? Yavaşlığı sinirimi bozmaya başladı

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sakatlık 10 yıl geriye götürmüş

Üst Alt