#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 295 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün hiç beklentim yoktu ama iyiydi şurada kalmış 7 maç inşallah kalan maçların hepsinde iyi oynar bu takıma borcun var Fernando ...

Donen toplari almamizda katkisi var miydi onu pek anlayamadim.Bana sanki Donk Marcao hatta Belhanda daha cok top caldi gibi geldi.

Sen şimdi bu adam stoper olmaz mı diyorsun Kadıköy'de. Biz defanstan pasla çıkıyoruz Marcao bu işi iyi yapıyordu. Luyindama da dribblingle çıkıyordu. Fernando pasla çıkmayı, Donk'da dribblingle çıkmayı devam ettirebilir. Savunma sertliği de aynı kalır. Semih oynasa bir omuzla Mecidiyeköy'e gelir, ayağına gelen topu da şişirir.

Sen şimdi bu adam stoper olmaz mı diyorsun Kadıköy'de. Biz defanstan pasla çıkıyoruz Marcao bu işi iyi yapıyordu. Luyindama da dribblingle çıkıyordu. Fernando pasla çıkmayı, Donk'da dribblingle çıkmayı devam ettirebilir. Savunma sertliği de aynı kalır. Semih oynasa bir omuzla Mecidiyeköy'e gelir, ayağına gelen topu da şişirir.

Semih'i istemiyorum.Ahmed tercihim.Pasla cikista Fernando daha iyi olur ama Dirar Valbuena ikilisinin ortalarinda mevkii stoper olan birinin olmasi daha iyi olur bence.

Semih'i istemiyorum.Ahmed tercihim.Pasla cikista Fernando daha iyi olur ama Dirar Valbuena ikilisinin ortalarinda mevkii stoper olan birinin olmasi daha iyi olur bence.

Göbüşüyle karşılar :cool:

1851002-PnpEBx.jpg

Bence de bunu stoper oynatmak manyaklık olur.

Ahmet veya Semih ne kadar yetersiz olsalar bile adamlar orijin stoper bir kere. Yıllarca stoper oynamışlar bunun eğitimini almışlar en azından bir stoper de oynama alışkanlıkları var.

Donk'un stoperliği bile tartışılırken yanına bir de daha orijin pozisyonunda performans gösteremeyen beğenilmeyen bitik Fernando yu koymak bana göre çok sakat bir iş.

Ek olarak bu Semihe güvenmeyip oynatmayacaksa hoca ne diye illa transfer ettirdi kışın. Sonra biz diyince kızıyorsunuz hoca ya takıksınız diyorsunuz eleştirmek için samanlıkta iğne arıyorsunuz diyorsunuz. Resmen çöpe atılan para. Daha kupa maçında oynatmaktan çekiniyor.

sent via GSC

Inanilmaz is düsecek yarin kendisine. Oyun kurma, top alma, top calma vb. Yarin hem kendi islerini hemde Marcaonun islerini yapmasi gerek

yedigimiz golde ndiaye inanilmaz hataliydi. Fernando iyi oynadi fb ye karsi. Hele semihi baya rahatlatti
Sezonun ilk yarısında evimizde oynadığımız maçta Jailson 'un golüne bakın Ndiaye yine aynı hatayı yapıyor. Aslında sürekli aynı şeyi yapıyor orta sahada rakibi karşılaması alanını tutması gerektiği yerde gidip salak saçma kaleciye pres yapmaya filan çalışıyor

Üst Alt