#25 Fernando Francisco Reges - Sayfa 324 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Büyük topcu kurtardi kendini. Lopetegui ile calisiyor suan, kalsaydi simdi terim'in taktiklerinden kafasi karismisti ve kariyeri bitmisti

ft döneminde sakatlik yüzünden 23 mac kaciran adam, sevillada sadece 3 mac kacirmis

bu da mi tesadüf

bizden ayrilan hayata tekrar dönüyor

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
bizde bu adam bir cok maci kasmadan oynuyordu fatih hocayla. hatta sivas maci miydi neydi robinhoya eskortluk edip 2 gol yedirmisti. tjk maclarinda iyidi ama kötü antrenman ve ülke standartlarina ayak uydurma hevesinden sonra bir cok macta kalitesinin altinda performans göstermisti. 33.5 yasinda olan bir oyuncu bizden gittikten sonra sakatlanmiyorsa bu antrenmanlarimizin kalitesizligini gösterir.

Neden gittigi uzerine yine ofkeli ergen renkdaslar baya hipotezler yazmislar, beni fonksiyonel kismi ilgilendiriyor. Melo sonrasi gelen net orta saha lideriydi Fernando ancak yine de bir Melo degildi. Ustelik iyide ucret aliyordu. Kalsin isterdik orasi ayri ve yoklugunu ariyoruz.

Neden gittigi uzerine yine ofkeli ergen renkdaslar baya hipotezler yazmislar, beni fonksiyonel kismi ilgilendiriyor. Melo sonrasi gelen net orta saha lideriydi Fernando ancak yine de bir Melo degildi. Ustelik iyide ucret aliyordu. Kalsin isterdik orasi ayri ve yoklugunu ariyoruz.
Belhanda da alıyordu... ne oyuna katkısı vardı ne de hayrı ama o kalıyordu

o orta sahayla ben de sakatlanmam. herifler barca'ya karşı bile topa hakimiyette ezilmiyorlar, fernando da zaten pozisyon bilgisi yüksek eleman. sadece kendi bölgesini savunması gerektiğinde başarılı olmayacağı takım yok. bizde tek iyi oynadığı haftalarda yanında ne yapacağı belli donk'un olduğu, çok daha kompakt oynadığımız şampiyonluk haftalarıydı. büyük oyuncuydu ama rezil bir karakterdi. keşke daha doğru ve verimli kullanabilseydik ama neden bizde değil diye zırlanacak bir durumu da yok. karakteri bayağı şaibeliye çıksa da taylan'ın o yeteneklerine yarım sezonda verdiği katkı, bu herifin 3 yılda verdiği toplam katkıya eşdeğerdir.

o orta sahayla ben de sakatlanmam. herifler barca'ya karşı bile topa hakimiyette ezilmiyorlar, fernando da zaten pozisyon bilgisi yüksek eleman. sadece kendi bölgesini savunması gerektiğinde başarılı olmayacağı takım yok. bizde tek iyi oynadığı haftalarda yanında ne yapacağı belli donk'un olduğu, çok daha kompakt oynadığımız şampiyonluk haftalarıydı. büyük oyuncuydu ama rezil bir karakterdi. keşke daha doğru ve verimli kullanabilseydik ama neden bizde değil diye zırlanacak bir durumu da yok. karakteri bayağı şaibeliye çıksa da taylan'ın o yeteneklerine yarım sezonda verdiği katkı, bu herifin 3 yılda verdiği toplam katkıya eşdeğerdir.

Niye rezil bir karakterdi?

Üst Alt