#25 Fernando Muslera (ARŞİV) - Sayfa 242 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Fernando Muslera (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #25 Fernando Muslera

Maçta pek fazla iş düşmedi hatta bi ara ceza sahasında düz koşular yaptı ısınmak için seviyoruz seni:)

Su an paraguay macini izliyorum, cok iyi mac cikariyor Fernando.. ingiliz yorumcu da yani bizden daha cok hayran gibi yorumlar yapiyor..

en az 15 defa Galatasaray dedi oh yeah! :cool:

Galatasarayda müthis bir sezon geciriyor yildiz kaleci

Sampiyonlar ligi seviyesinde bir kaleciden bu kurtarislar gayet normal

Muslera hem Türkiye liginde hem Sampiyonlar liginde böyle cabuk oyun kuruyor.

adam öve öve bitiremedi.. bu arada mac da kiran kirana hakem rezalet.. 2 tane aldatma adina sari kart verdi Uruguay'a .. 1 penaltiyi vermedi yani adam cavaniye bir sarildi dersinki 20 yildir görmedigi cocugunu yeniden gören bir anne... Mac temposu da cok iyi :)

Ben de son 20 dksını izledim netten.Suarez çok iyi bir golcü.Attığı gol bizim Jardel'in Glasgow'a attığı ve gelişine vuruş yaptığı gole benziyordu.Lakin Suarez'in golü ceza sahası içerisindeydi.Uruguay'ın yediği golde çapsız Lugano'nun amatör futbolcular gibi havadan gelen topu kendi kalesine doğru aşırtmasıyla pozisyonu takip eden Paraguay'lı Benitez'i resmen Muslera ile karşı karşıya bırakmış oldu.Elin oğlu bu ikramı geri çevirmedi.Üzüldüm Nando'nun çabasına...

Muslera maça çok konsantreydi.Gereksiz bir adam yüzünden topu ağlarında gördü.Artık bu Lugano'nun milli takıma alınmaması gerekir.Koskoca Uruguay böyle bir jenerasyon yakalamış bu yüzden kolay kaybetmemeleri lazım.Artık Godin'in yanına süper bir stoper çıkarmaları gerekiyor.Yoksa 2010'un parlayan yıldızı Uruguay kendi kıtalarında düzenlenecek 2014'ü göremeyebilirler...

Ben de son 20 dksını izledim netten.Suarez çok iyi bir golcü.Attığı gol bizim Jardel'in Glasgow'a attığı ve gelişine vuruş yaptığı gole benziyordu.Lakin Suarez'in golü ceza sahası içerisindeydi.Uruguay'ın yediği golde çapsız Lugano'nun amatör futbolcular gibi havadan gelen topu kendi kalesine doğru aşırtmasıyla pozisyonu takip eden Paraguay'lı Benitez'i resmen Muslera ile karşı karşıya bırakmış oldu.Elin oğlu bu ikramı geri çevirmedi.Üzüldüm Nando'nun çabasına...

Muslera maça çok konsantreydi.Gereksiz bir adam yüzünden topu ağlarında gördü.Artık bu Lugano'nun milli takıma alınmaması gerekir.Koskoca Uruguay böyle bir jenerasyon yakalamış bu yüzden kolay kaybetmemeleri lazım.Artık Godin'in yanına süper bir stoper çıkarmaları gerekiyor.Yoksa 2010'un parlayan yıldızı Uruguay kendi kıtalarında düzenlenecek 2014'ü göremeyebilirler...

Caceres uruguaylı değilmi o stoperde oynuyo

Caceres uruguaylı değilmi o stoperde oynuyo

Evet renktaş.Cacares geçen sene çok formdaydı.Juventus bonservisini bile aldı.Barcelona ve Sevilla gibi üst düzey takımlarda oynadı.Zaten 25 yaşında.Yakında Godin ile değişilmez ikili olacaklar.Ancak Juventus'un patronu Conte bu adamı fazla kullanmıyor.Bonucci-Barzagli-Chiellini üçlüsünden vazgeçmiyor.Arada Peluso'yu da takıma monte ediyor.Ama kadroyu ekonomik kullandığı için bu sezon Caceres'i 14 maçta oynatmış.Milli takımda oynaması için daha fazla süre alması şart...

tumblr_mk6tvxdgY41rkfs41o1_500.jpg

Yine Lugano hatasi, yine gol.

[video=dailymotion;xyi9uo]https://www.dailymotion.com/video/xyi9uo_chile-vs-uruguay-1-0-paredes_sport[/video]

Dün Şili'ye 2-0 kaybettiler.Muslera'ya üzüldüm resmen.Önünde Lugano anteninin başını çektiği defans kurgusunun kurbanı oldu.Yenilen iki golde de rakibe ikram vardı.Resmen al da at misali....

Real Madrid ş.liginde evinde oynadığı 4 maçta toplam 10 gol atmış.Bu da maç başına 2.5 ortalamaya tekabül ediyor.Ben Muslera'nın olağanüstü maç çıkaracağına gönülden inanıyorum.Ancak savunmamız yeteri kadar güven vermediği için Muslera'nın en az iki-üç gol yeme ihtimali var.Maç bitiminde "ohaaa 3 tane gol yenmez ki" diye sorgulayan taraftar kardeşlerime bunun normal olduğunu söylemekte fayda var.Zaten adamlar gelene gidene ortalama 2'nin üstünde gol atıyor.

Gönül ister ki Muslera o gün en fazla 1 gol yesin.Allah yar ve yardımcımız olsun...

ne satma meraklısı milletiz her başlıkta birini satıyoruz sonrada niye avrupaa sürekli başarılı olamıyoruz yeaa diye haykırıyoruz

Muslera'nın yerini kimse dolduramaz çok ararız, kaleciye duyulan güvnsizliğin rüya takım denen takımımızı dahi nasıl yıktığını hatırlayanımız yok sanırım hiç ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt