#25 Fernando Muslera (ARŞİV) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Fernando Muslera (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Fernando Muslera

184082_263263687023675_233346183348759_1287659_5891518_n.jpg

Muslera ve Sevgilisi ;)

Dün akşam TRT3'te 10ların Kıtası isimli programda, program sonucusu, Uruguay-Praraguay maçını izlemeye gelen Uruguaylılara Muslera'nın 6 milyon euroya transferini sorduğunda hepsi de Muslera'nın çok ucuza gittiğini, çünkü Güney Amerika kıtasının en iyi ve en formda kalecisi olduğunu söylediler. Açıkcası benim hala tereddütlerim var ama bunları Uruguaylıların ağzından duyunca içim ferahlamadı değil.

Dün akşam TRT3'te 10ların Kıtası isimli programda, program sonucusu, Uruguay-Praraguay maçını izlemeye gelen Uruguaylılara Muslera'nın 6 milyon euroya transferini sorduğunda hepsi de Muslera'nın çok ucuza gittiğini, çünkü Güney Amerika kıtasının en iyi ve en formda kalecisi olduğunu söylediler. Açıkcası benim hala tereddütlerim var ama bunları Uruguaylıların ağzından duyunca içim ferahlamadı değil.

Fatih hoca 4m avro dedi basın toplantısında :)

Valla dostum sunucu sanırım Aslı Pelit'ti. Çok ciddi bilgilerle çok ciddi röportajlar yapabiliyor. Onun ağzından çıkan rakam 6 milyon Euro idi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt