#25 Leo Franco - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Leo Franco

Galatasaray'ın eski kalecilerinden Leo Franco, La Liga'ya yükselen Huesca'nın teknik direktörlüğüne getirildi.

DeW3Xg3XUAAhTSK.jpg

35mt den selcuk dallamasından gol yedikten sonra lensleri cıkarmayı unutmusum diye densiz bir acıklamayla zihnimze kazınmış kovanın tekiydi.
musleraya sezon boyu kötü performanstan laf edenlere hatırlatılır bu adamlar.

Huesca'nın başında 3 maçta 4 puan aldı. Stadları şu an için yetersiz ve yenileniyor. Bu yüzden 3 maçlarını da deplasmanda oynadılar. Tarihinde ilk kez LaLiga'ya çıkan ve İspanya'nın en küçük yerlerinden biri olan Huesca için büyük başarı.

Barça'dan 8 yediler ama olabilir. İlk yarı fena oynamadılar. Bakalım bu performansı sürecek mi?

iyi kaleci mi yoksa kötü kaleci mi bir türlü karar veremediğim topçu eskisi
Leş kaleci.
2000 senesinde deplasmanda 1:4 yendiğimiz Mallorca maçının kalecisi kendisi.
Atletico'nun bir zamanlar sürekli 4:3 3:2 biten maçların kalecisi.
Fener derbisinde Selçuk Şahin'e 30 metreden avlanan kaleci.

Şöyle de bir olay var, Jo gelince yabancı kontenjanı açmak için bunun yerine Nonda gitti.
Ağız dolusu küfür ettim.

Gscimbom mobil

Tam bir Adnan Polat transferiydi.

Selçuktan yediği gol aklıma geldikçe hem buna hem Adnanlara küfür ediyorum.
O golden sonra "lensimi çıkarmayı unutmuşum o yüzden yedim. "gibi şuursuzluğun sınırlarını zorlayacak bir beyanatı olduğu da söylenmişti.

Ben De Sanctis'i seviyordum. Hamburg maçı kara leke kaldı üzerinde bu manyağı alacağımıza santis ile devam etsek iyi olurdu. Neredeyse 40 yaşına kadar oynadı o kalecide.

Üst Alt