#25 Victor Nelsson - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen öleceksin ki biz yaşayalım kardeş
Bunu öldürmek için max 12 veriyorlar. 12 ye abdülü parlatıp kitleyelim daha mantıklı iş.
Hem sezon sonu için sanchez konusunda bir girişim olabilir gibime geliyor.
Bu üçlüde en güven veren adamı ben olsam bu paralar için göndermem göndrrilmesine de kattiyen karşı çıkarım.
Satılabilecek çok oyuncu var.
Nelsson dursun.

gizli kahraman

takimda kaptanligi en cok hakeden oyuncumuzdur
Gizlisi saklısı mı kaldı yav? Hala en az gol yiyen takımsak en önemli faktör bu adamdır. Çok iyi bir teklif gelmez ve/veya kendisi de gitmekte diretmezse takımda tutulmalı. Stoper tandemi için kendisinden iyisini bulup getiremeyiz. Hele de hocanın tercih etmediği üçlüde 'sigorta' merkez stoper rolü için tam biçilmiş kaftan...

Herkesle ilgili maşallah sözleşme uzatma, tazeleme zibilyon tane haber var, ben bir tane bu çocukla ilgili haber görmedim. Verin arkadaş bu çocuğa 2,5 herkese veriyorsunuz zaten. Okan hoca da ayağı iyi stoper diye hala 2.planda görüyorsa kendini sorgulasın, dün attığımız tüm goller uzun top, orta üzerinden geldi. Sanki her maç stoperleri ortasahaya cıkarıp city gibi oynuyoruz. Felaket takım boyuna rağmen aslan gibi savaşıyor.

Herkesle ilgili maşallah sözleşme uzatma, tazeleme zibilyon tane haber var, ben bir tane bu çocukla ilgili haber görmedim. Verin arkadaş bu çocuğa 2,5 herkese veriyorsunuz zaten. Okan hoca da ayağı iyi stoper diye hala 2.planda görüyorsa kendini sorgulasın, dün attığımız tüm goller uzun top, orta üzerinden geldi. Sanki her maç stoperleri ortasahaya cıkarıp city gibi oynuyoruz. Felaket takım boyuna rağmen aslan gibi savaşıyor.
Cunku Nelsson sozlesme uzatma teklifini reddetti bir kac ay evvel.

Üst Alt