#25 Victor Nelsson - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oyle deme rengim futbol duayenleri 7m cop kaziklandik demislerdi
7m çöp.Dibindeki adama pas attığı için %96 istatistik kasmış.Hava hakimiyeti sıfır bu arkadaşın temaslı oyun oynamayı sevmiyor.Bu maç yanıltır çünkü karşısında düzgün hücum hattı yoktu.Stoper dediğin önce savunma yapacak iyi pas veriyor diye oynatacaksak işimiz var.

butun hava toplarina aldi?
E yazdım zaten karşısında düzgün bir hücum hattı yoktu.Temaslı sert oynayan hızlı her ileri uç oyuncusu sıkıntı yaratır yaratacak göreceğiz.Bu adamın neyini beğeniyorsunuz ben onuda anlamadım. 7 milyon euro verenler neyini beğendi de aldı onu da anlamadım.Hızlı desen değil.Kesici desen değil.Pozisyon alma konusunda da sıkıntı yaratıyor.22 yaşından sonra bu özelliklerini geliştirecekse sıkıntı yok.Yoksa Türkiye liginde bir Stopere 7 milyon euro bonservis veriyorsan farklı özellikleri olması lazım.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu herifin geçen sene formasını giydiği kopenhag Danimarka liginde en çok gol yiyen takımlardan biri.Biz buna niye 7 milyon euro verip aldık?

22 maçta 35 gol yemişler.

Eksikleri var ama ben geçer not verdim kendisine şuan için

Golden sonra morutanıda bi kaptan gibi kutladı
Bu oyuncuyu biraz uyarmak lazım. Kendi liginde ki alışkanlıklardan sıyrılıp bu iklime alıştıkça daha verimli olacaktır. Hoca 2-3 uyarı yapsa el bağlama takıntısı, takım arkadaşlarına güvenip hamleden kaçınma ve rakip karşılama konusunda çok daha etkili oynayacak. Taktiksel çirkeflik de elzem bizim ligde o yönü de eksik şimdilik.

Üst Alt