#25 Victor Nelsson - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FG6MwDPWQAANP3D

Bugun kotuydu. Topla döndurdu kafa vurdurdu. Ofsayti bozdu.
bugün marcao da çok sallandı. gol haricinde kırmızıya yakın oynadığı pozisyonlar oldu

okaka eşleşmesi zor bir adam. herif çok yer kaplıyor sahada.

bence nelsson daha iyi görüntü verdi. genel olarak iki stoperimiz de bu sene iyi gidiyor. takım çöp olunca yeterince dikkat çekmiyor bu durum.

Verilen para 7 evet fazla ama gelişiyor günden güne
İlk geldiği zamana göre cesaret özguven artmış daha çok ikili mücadeleye giriyor.
Kendisinde gördüğüm 2 büyük eksiklik ise;
Topla çok az mesafe katediyor.önü 25 metre boş olmasına rağmen direkt pas veriyor bu pasi alan arkadaşının opsiyonunu kısıtlıyor.hata yapma korkusunu yendikce bu boş sahayı Topla katetmeyi yapar tahmin ediyorum yetenekli çünkü.
Diğer büyük eksiklik oyunun bazı anlarında takım risk almışken orta sahalar düşmüşken oyundan müdahale ve ikili mücadeleye girme konusunda çekingen davranıyor.orta sahalardan destek bekleyip geri çekiliyor.20.dakika ile 85.dakikayi aynı rizikoyla oynuyor yani bunu da zamanla giderir diyorum çünkü gelişime açık çok yetenekli klas bir adam Nelson.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adamın maç sonu açıklamaları maçlardan sonraki üzüntüsü hırsı takımı sahiplenmesi filan derken inşallah başarısı ve formu da artarak devam eder ve sağlam bir kuzeyli defans kazanmış oluruz. Aslında forvetler iyi olsa bunların başarıları daha çok ön plana çıkacak ama kazanamıyoruz bir şekilde...

Aidiyet duygusu yüksek, hırslı, karakterli ilk günden beri kendisini çok beğeniyorum.bu yaşta bu kadar olgun bir futbolcu için uygun bir rakama aldık bence.

Üst Alt