#26 Mustafa Kapı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kac kere sonradan da olsa oyuna girdi hic etkili olamadi.simdiki halini begenmesek de arda'nin ilk zamanlardaki hali nerede yunus nerede!!!

Psgye karşı yapamaz belki eyvallah da akşamki rizeye ve dahası ligdeki 7-8 takıma karşı oynar yav hele bi ritmini kazansın.
Kılçıkla seçilen dikine oynadığı 3-4 topu da atmayıversin, paramız da cebimizde kalır.
Onu da yapamaz, bazı basit işleri herkes yapar sanıyorsunuz ama yapamıyor. O topu almak için orada olmak ve topu hemen kullanıp oyun alanındaki değişimi takımın değerlendirmesini sağlamak önemli bir iş.

Dikine de bayağı oynadı ama takımda öyle ceza sahası arkasına hareketlenen pek adam yok, olsa onları da dener.

Onu da yapamaz, bazı basit işleri herkes yapar sanıyorsunuz ama yapamıyor. O topu almak için orada olmak ve topu hemen kullanıp oyun alanındaki değişimi takımın değerlendirmesini sağlamak önemli bir iş.

Dikine de bayağı oynadı ama takımda öyle ceza sahası arkasına hareketlenen pek adam yok, olsa onları da dener.
Ya üstat bilmiyorum değişik maçları mı seyrediyoruz, bu adam sorumluluk almıyor gerçekten. Bu taktiksel oyunla da ilgili olabilir ama bilmiyorum.
Fark yaratacak bir şey yapmıyor, takımın hücum anlamında aşırı özürlü olduğu bir gerçek bu da orta sahayı kısıtlıyor haliyle ama istediğim/isminden beklediğim performansa yakın dahi değil.

Ya üstat bilmiyorum değişik maçları mı seyrediyoruz, bu adam sorumluluk almıyor gerçekten. Bu taktiksel oyunla da ilgili olabilir ama bilmiyorum.
Fark yaratacak bir şey yapmıyor, takımın hücum anlamında aşırı özürlü olduğu bir gerçek bu da orta sahayı kısıtlıyor haliyle ama istediğim/isminden beklediğim performansa yakın dahi değil.
Benim beklentimin de çok altında ama bunları gösterebileceği bir yapı da yok açıkçası. Bu tarz adamlar bizim lige uygun değil sanırım, koşmayan adamlara ara pası atılamaz nihayetinde.

Abi şans verildi kullanamadi falan deniyor ya yunus için kendimi yirtasim geliyor. Bu çocukların hiçbirine şans mans verilmedi henüz 85 den sonra oyuna girip tum sahayı turlayip 30 kişi çalımlamasini falan mi bekliyosunuz anlamıyorum.
Biz az alkmaar falan değiliz, burasi turkiye sabir 0 kisa zamanda basari beklenir hem goklere cikarilir hem yerin dibine sokulur tam bir cehennem bura

Üst Alt