#26 Mustafa Kapı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gercekten Fenerliyse eger ; ne bu sevgi bu adama anlamadim yani

Selcuk fenerle ilgili boyle seyler yazmis olsa ve ortaya ciksa boyle sahiplenilir mi

Tamam oyun anlaminda destekleyelim , para cokomel yapalim da , yani bir oyuncu genc 16 yasinda filan olunca ne degisiyor

Fb li yoneticiye tahammul edilir mi ? Yahut antrenore ? Veya emre nin fb li oldugu ortaya ciktiktan sonra gosterilen tepkiler ?

Hic mi akillanmayacagiz ? Fb li adama bu sevgi neyin nesi ? Performans verir parasini alir takdir ederiz ama adama da emre akbaba muamelesi yapamayiz yani

Apacik fenerliymis .. surada birisi fenerliyim diye yorum yazsa gommeyen kalmaz , daha gecen alt yapidan rustunun oglu olayi unutulmamisken simdi de bu

Haklısın üstad ama biz ne yapalım sen GS üyesisin ilk genel veya divan kurulunda bu konuyu gündeme getir. Ekran karşısında seni destekliyor olacağız

Hesap fake falan degildir abi niye kabul etmiyorsunuz cocuk fenerli. Bize katki verdikce umrumda bile olmaz hangi takimli oldugu. Arda Galatasarayli da noldu ? Veya sabri. Gecin bu lafları. O cocuk bizim altyapiya girdigi anda taraftarligi bitmiştir eger bitmemiş ise bzaten kendi bilir

fbliyse derhal kapinin onune konmali
dusunsenize herif derbiye cikacak
nkfvas diyecegiz
aglamaya baslayacak
baslarim oyle topcuya

Haklısın üstad ama biz ne yapalım sen GS üyesisin ilk genel veya divan kurulunda bu konuyu gündeme getir. Ekran karşısında seni destekliyor olacağız

Ben boyle konularda rahatim , fb li olsun oynasin mevzu degil

Ama bu sevgi neyin nesi yani ? Ne ortaya koymus , ya da garantisi mi var ?

Yani bir sey kanitlasin sevip destekleyelim

Üst Alt