#26 Semih Kaya - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
D4Hvg_oX4AERJWf

Semih Kaya’nın Fenerbahçe maçı sonrası yapılan tetkiklerinde sol üst arka adale grubunda orta derece zorlanma ve kanama tespit edildi.

:red:

Serdar'dan daha iyi.Bonservissiz alınmalı.Stoper iklimiz Marcao-Luyindama olduğu için yedekte Türk oyuncu için ideal biri.Ahmet'i satıp Işık-Ogün stoper rotasyonunda olur.Ozan gibi ikisinden biri parlar.Yanında Marcao ile oynar.3 kulvarda yarışırken Marcao yerine bazı maçlarda Donk da oynayabiliyo..

Bundan birsey olacagini zannetmiyorum senede 1 macta oynatildi onda da mal ettiler sonra gotu başı dagıttı senelik 500 bin tlye oynayacaksa laf etmem bak orası ayrı ama evlat adı altında kendi kalesine kafa şutu atmada rekor sahibi bu herifi getirip 1 milyon gibi maas verilirse bu kulubun ne macini izlerim ne bir kirik igne alirim

Bundan birsey olacagini zannetmiyorum senede 1 macta oynatildi onda da mal ettiler sonra gotu başı dagıttı senelik 500 bin tlye oynayacaksa laf etmem bak orası ayrı ama evlat adı altında kendi kalesine kafa şutu atmada rekor sahibi bu herifi getirip 1 milyon gibi maas verilirse bu kulubun ne macini izlerim ne bir kirik igne alirim
Ben de isterim oraya bi yabancı oyuncu alınmasını ama yabancı sınırından dolayı Türk futbolcu şart.Oraya birini alsak en az 3-4 milyon euro bonservis veririz.Ahmet'i satıp bonservissiz almak en uygunu gibi.Işık-Ogün rotasyonda iş yapar..

Fener maçında iyiydi , yedek olarak takılsın , serdar , sadık falan onlardan iyidir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1.6 milyon euroya amigo kadroda tutulmaz
ne köy olur ne kasaba
hatay deplasmanindaki oyunu ortada
kraldadoya karsi bile savunma yapamadi

Zaten 2011'den beri hasbelkader Galatasaray'da oynamış oyuncular neyin tribini atar anlamıyorum. Semih Kaya daha 28 yaşında, ömrü hayatında 1-1.5 sene adam akıllı top oynamış bir çocuk. Şimdi baktım oyun olarak gayet vasat olan bu iyi Galatasaraylı'nın kariyerinde 13 kupası var. 13, 13. Muslera Fener'in heykelini diktiği Alex'in 12-13 yılda kazandığı kupadan fazlasını 5 yılda toplamış. Ki lig şampiyonluğu şimdiden onun üstünde. Yolda geçerken uğrayan Dzemaili'nin bile 1'i lig olmak üzere 2 madalyası var yahu. Normal şartta hayatında kupa filan göremeyecek adamlar Galatasaray-Terim ve bir dönem Hamza hoca sayesinde kupa canavarı olmuşlar. Prestij hepsinden önemli de bu kupalar-zaferlerden gelen galibiyet primlerini, para ödüllerini ve hatta Galatasaray'da oynadıkları süre içinde parlayıp sönen Milli Takım kariyerlerini saymıyorum bile. Fener'in amatör branşlarda gösterdiği dominasyonu son 8 yılda futbolda göğüslüyoruz neredeyse. Ama ilginçtir Abdurrahman Çelebi zamanı 2 şampiyonluk kazanan Beşiktaş için Şenol Güneş tarihlerinin en iyi teknik direktörü, Fikret Orman Seba'dan sonra en iyi başkanları. Bizde de ölü halinde aldığı, FFP'yle Avrupa dışında kalması muhtemel, geçen yıl N'diaye transferine, bu yıl onca arkadan çekmeye rağmen üst üste 2. şampiyonluğuna giden (inşallah) Fatih Terim'e şampiyon yapıp bıraksın diyen insanlar var.

İşin özü biz fazla pompalayamasak da son 8 yılda arada 1-2 yıllık duraklamalara karşın yaşanan başarılar Türkiye futbol tarihinde 96-2000 arasından beri görülmeyen türdendir. 3 başkanla şampiyonluk, aynı sezonda 2 zafer, devre arası hoca değişirip şampiyonluk, inşallah bu yıl da 17 rakibi yenip gelecek şampiyonluk. Ben Galatasaraylı olmayıp şu takımda oynama kısmetine erişsem bu kadar yoktan başarıya kulu köpeği olurum kulübü. Düşünün şampiyonluktan sonra bir tebrik mesajı bile yayınlamayıp Galatasaray sayesinde Arabistan'da 4 milyonu cukkalayan çolaklar ne kadar kansızlar.

Üst Alt