#26 Semih Kaya - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#26 Semih Kaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #26 Semih Kaya

Olmadı Semih...Olmadı...

Canın sağolsun ama bu seviye sana birkaç gömlek büyük geldi maalesef..

Kotuydun kardesim ama olsun, bu arenada oynaya oynaya ogreneceksin.. Kolay degil.. Sen Antremanda Umutu savunurken, Varane Ronaldo ile kapisiyor..

cok ama cok kötüydün, pozisyon bilgisi 0 konsentrasyon 0 havatoplari 0 senden anca iyi bir yedek olur

Hiçbir ilerleme yok ...Geçen seneden beridir aynı yerde duruyor..

Tipik Türk futbolcusu gelişime kapalı..

Defans da hava toplarında resmen tüm toplara bakıyor yükseldiği bile yok..

Bu seviyeler için yetersiz demek istemiyorum ama çok tecrübesiz. Bugün bunu gördük her zaman savunmuşumdur Semih'i ama yediğimiz gollerde daha başarılı müdahaleler beklerdim.

Çok hatalar yaptı doğru ama tecrübesiz arkadaşlar. Olacak böyle böyle deneyim sahibi olacak. Yinede çok yüklenmeyelim.

Pise pise hem kendini hem milli takimi,hemde takimi yaktin,daha ne kadar piseceksin kadro disi kalmak icin bilmiyorum,su Gökhan hem Semihi hemde Dany yi cebinden cikartir su haliyle...

Son derece normal bu performansı. Dany'le birlikte Ronaldo, Benzema, Di Maria gibi adamların peşinde koşmaktan haşatları çıktı. Bank Asya'da oynayan bir stoperin 2 senede Real deplasmanında top geçirmemesini beklemiyorsunuz sanırım. Daha 2-3 senesi var o seviyeler için. Sürekli oynarsa potansiyeli var, o seviyelere de çıkabilir.

Benim burda Semih Kaya hakkinda cok az veya hic yorum bulamazsiniz belki de. Ama sezon basindan beri dur bekle diyorum kendime ama atik bu mac'ta gercekten cok sinirlendim. Kesinlikle bunu hak etmedik biz, bu 3-0 hak etmedik ve kmse bundan sonra Semih büyük yildiz veya yetenek demesin, acilen savunma oyuncularinin pozisyon bilgisini gelistirmek icin dügmeye basilsin.

Sadee bu mac icin demiyorum, sadece bu mac icin yorum yapmiyorum, sezon basindan beri Semih Kaya cok kötü, net. Ben Semih'i yasindan dolayi hic elestirmedim de, ama artik gördük ki, Semih güven veren bir stoper degil, henüz olmadi belkide hic olmayacak. Hele Sampiyonlar Ligi icin düsünmem bile, pozisyon bilgisi bir stoper icin cok önemlidir, ama Semih de eksilerde. Dany bile bu konuda daha dikkatli olmaya basladi, büyük hayal kirikligina ugradim acikcasi. Ilk ki gol de yaptigini unutamam, cok üzdün beni !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt