27 Bin Taraftarlı Antrenman Dünya Basınında! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Bin Taraftarlı Antrenman Dünya Basınında!

Galatasaray'ın derbi öncesi taraftara açık olarak yaptığı antrenmandan dünya basınına yansıyanlar;

DYbtla7WAAAFaaY.jpg

DYbtYjkXUAEwk7X.jpg

DYbtpyDW4AU85KT.jpg

DYbtPK8XUAAjVeT.jpg

DYbvEYBXUAAOZhK.jpg

DYbvfB0W0AAK093.jpg

DYbvfyEXUAA4lRG.jpg

DYbvhAmXkAAEYX2.jpg

DYbs3UJWkAESBPD.jpg

DYbtASPWkAEEeLX.jpg

DYbtGQKXUAEwpnc.jpg

DYbs87FXcAMqn8f.jpg

iste bu yuzden kaybettik.

Kendimiz buyutuyoruz. birakin adamlar macin siradan bir mac olduguna konsantre olsunlar. Mesaleler yakip lay lay lay lay oooo cimbombommm
yenmeden gelmeyin.. bu sene olacak abii.size guveniyoruz!! basaracaksiniz!!!

ya ben gerizekaliyim yada harbiden anlamiyorsunuz.

Kendimiz buyutuyoruz. birakin adamlar macin siradan bir mac olduguna konsantre olsunlar. Mesaleler yakip lay lay lay lay oooo cimbombommm

Bu antrenmanın fener derbisiyle alakası yok. Buradaki amaç taraftarın takıma sahip çıkması ve şampiyonluğa kenetlenmesi. Çok güzel düşünülmüş bir organizasyon. Kim sallar Kadıköy'ü yenilsek bile umrumda değil. Bu takım Mayıs ayında şampiyon olacak.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu antrenmanın fener derbisiyle alakası yok. Buradaki amaç taraftarın takıma sahip çıkması ve şampiyonluğa kenetlenmesi. Çok güzel düşünülmüş bir organizasyon. Kim sallar Kadıköy'ü yenilsek bile umrumda değil. Bu takım Mayıs ayında şampiyon olacak.

Bu antremanin direk fenerbahce maciyla ilgisi var. kendimizi kandirmayalim. Bu takim sampiyon olabilir. Ama Kadikoy'den galibiyet alamaz. Umarim ben yanilirim.

Bu antremanin direk fenerbahce maciyla ilgisi var. kendimizi kandirmayalim. Bu takim sampiyon olabilir. Ama Kadikoy'den galibiyet alamaz. Umarim ben yanilirim.
Ben fener maçıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Fatih hoca geldiği günden beri taraftarla bütünleşmeliyiz mesajını çok net bir şekilde verdi. Bu organizasyonun planlayıcısı da büyük ihtimal Fatih Terim'dir. Kişisel fikrim Kadıköyle alakası yok.

bu antrenmanın direk zor fikstürümüzle ilgisi var
çok güzel motivasyon depoladık camia olarak
yarın aksi sonuç bile gelse bu antrenman hoca tarafından hatırlatılıp motivasyon kaynağı olarak kullanılacaktır

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bana göre son derece doğru hareket ama 1 gün önce olması ne derece doğru tartışılır.. 2-3 gün önce olmalıydı.

Sadece fb maçı değil 2 ayda bir yapılabilir böyle etkinlikler.

Bugune kadar senin dedigini yaptik ve yenildik. Simdi imparatorun dedigini yapiyoruz...

Kan alacagiz!

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İyi de 19 senede bu da denendi. Çok sakin hiçbir şey olmadan gidilen maçlar da oldu. Ben önceden çok hazırlıklı olmanın veya sakin olmanın maçın skorunu etkilemediği kanaatindeyim. Hatta Fenerliler her zaman derbilere daha fazla kasarlar ama onalr baskı altına içerde dışarda girmiyorlar.

Bence sonucu maç anında olanlar belirliyor. Ayrıca şunu da kabul edelim ki bu 19 yılın en az 12-13'ün kadro kalitesi olarak Fener'den kağıt üstünde geride takımlarla gitmişizdir. uzun vadede anadolu maçlarında bu kalite farkı bir şekilde kapandığı için şampiyon oluyorduk ama kaliteli kadro genelde asıldığı maçı alır. öyle de oluyordu. Mesela 2011-2012'de bizi kadıköyde yenemediler iki maçta da. Sami Yen'de iki maçta da ezdik. birini talihsiz şekilde 10-2 bitecekken 2-1 kaybettik. Niye? Çünkü bizim takım çok kaliteliydi.

yapılmış en mantıklı organizasyonlardan valla. elimizde ki oyuncu grubunun karakterini, yapısını çokça gördük, tanıdık şu zamana kadar. taraftar tarafından sevilince,destek gelince hepsi büyük oyuncu gibi oynuyor sahada. yarın da büyük bir deplasmana gidilecek ve şampiyonluk için kritik bu.. bi nevi iç sahada oynuyormuş gibi oynayacağız bu destek sayesinde... oyuncu grubumuz duygusal bayağı bana göre.

Neden bagimsiz dusunmek yerine yapilan ya da yapilmayan her seyi maclarin gecmisteki sonuclara ya da gelecekteki sonuclara etkisi oldugunu dusunuyorsunuz

bunu kanitlayacak bir veri var mi ? Bilimsel olarak ispat olarak sunulabilecek bir sey var mi

biri oyledir dedi diye oyle mi olacak

evde maci izleyince hep kaybediyoruz safsatasindan farki yok

sizce 18 sene Gs nin kadikoyde galibiyet alamamis olmasi mi daha surpriz bir istatistik yoksa mesela senede 1 gun olan (hatta bazi senelerde hic olmayan) bir Gs fb "kadikoy" derbisinin 6 sene icinde tipatip ayni gune rast gelmesi mi (17 mart) , ustelik bu iki denk gelmenin uzerine iki 17 marttaki macta da ayni hakemin olmasi mi ?

hic kumarhanede bulundunuz mu bilmiyorum , ama gelme olasiliklari esit siyah veya kirmizi renklerinin bazi rulet masalarinda 15-20 kere ust uste geldigini gorursunuz , mantikli gelmez ama asiri cok olur

bence bu 18 sezonun ilk 10 sezonunda fb nin 10 da 10 galibiyet almasi daha onemli bir surpriz istatistikti

Çok güzel organizasyon bunda hemfikiriz

Yine de oyuncular gereksiz sinir strese girecek.Basketbolcu bile gece uyuyamazdım hata yapma lüksümün olmadığını hissederdim tarzı konuştu.Futbolcular nasıl kafada çıkacak düşünün

Üst Alt