# Christian Luyindama - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Allah nazardan saklasın çok iyi oynuyo.Umarım uzun yıllar Marcao ile birlikte izleriz.Hele bir de önlerine sağlam bi ön libero alırsak öeeh diyorum.Ayakları da çok iyi valla maşallah.

Çok iyi oynadı. 2 tane dikine pas denemesi tehlike olarak döndü bir de kornerde Marcao-Diagne-Luyindama üçlüsünün arasından benficalıya kafa vurdurdular. Ondan başka hatasını hatırlamıyorum. Üstelik benfica 3 pasla ceza alanı çizgimize kadar geliyordu. Hepsi hızlı, teknik oyunu geniş alanda oynayan adamlar. Bu maçta defans genel olarak iyi sınav verdi, en iyileri Mariano olmak üzere.

Böyle candan oynayan adamları görünce, Diagne vb ruhsuz topcular adına ben utanıyorum bu adamlarının mücadelesinin yanında, bir pozisyonda canhıraş müdahale etmeye çalışırken yüzünün aldığı ifadeyi bulabilsek aslında bu adamın olayı, Diagne tüm maç jogging yaptı sadece bence bu iki adam aynı anda sahada olmamalı çünkü bu haksızlık ben Luyindama'nın yerinde olsam kendimi sorgularım haliyle.

dikine top oynamayı denemesi güzel ama benfica gibi alan bırakmayan takımlara karşı dikkatli olmalı , 3 tane top kaptırdı böyle.ama yan top geri top yada şişirmekten iyidir yine de.

Çok üzülüyorum bu adamlara önlerinde kendileri kadar mücadele edip takımı düşünen ortasaha oyuncuları ile oynamadıkları için.

Yaptığımız çok kötü takım savunmasıyla bu yeni stoperleri değerlendirmek kendilerine haksızlık olur.Gerçekden çok yük biniyor adamlara.
Sadece biraz daha garanti oynamalı.Riski en az indirmeli.Bu çok önemli bir durum.Zaten fizik olarak rakiplerini eziyor.Ve o fiziğe rağmen çok ağır olduğunu düşünmüyorum.
Daha net kararlar vermek için erken olduğunu düşünüyorum.
ama çok yetersiz hatalı transfer falanda diyebilirdik.Onu şu an için dedirtmiyor.Ama çok iyi , süperde diyemiyorum.İnşallah ilerleyen zamanlarda bunu deriz.

Üst Alt