# Christian Luyindama - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Açıkçası yetersiz bencet.Korner olunca hiç heycan bile olmuyor nerdeyse, böyle 3 4 tane azmanımız varken özel çalışmalar vs. yapmalıyız.Kapanan defansları bunlar her türlü açar duran toptan

Bjk boyle iki sene champ. oldu, Real 4 CL aldi Avrupa'da da tutuyor duran toplar muhimdir total futbol da bir yere kadar yeani

Luyindama daha ne oldugu anlasilmadan iki tane sapladi daha neler neler yapacagiz seneye bak gor

Isin kotu yani imparatorun beceremedigi en muhim islerden birinin bu olmasi. Keske sirf bunu calistiracak bir antrenor ayarlasa ekibine ama sanmiyorum

Bjk boyle iki sene champ. oldu, Real 4 CL aldi Avrupa'da da tutuyor duran toplar muhimdir total futbol da bir yere kadar yeani

Luyindama daha ne oldugu anlasilmadan iki tane sapladi daha neler neler yapacagiz seneye bak gor

Isin kotu yani imparatorun beceremedigi en muhim islerden birinin bu olmasi. Keske sirf bunu calistiracak bir antrenor ayarlasa ekibine ama sanmiyorum
evet 2013 te real 1-0 kaybediyordu dakika 90+ ramos çıktı kafayı vurdu 1-1 uzatmada 4-1 oldu
bjk zaten full ortayla geçiniyordu bir aralar

bence bir de iyi 1 ortacıya ihtiyacmız var gibi çalışma vs. önemlide kullanan adam da önemli

Çok iyi oyuncu ama Marcao gibi daha özgüvenli olup tam atak başlatırken saçma geri pasları bırakması lazım. Takımda topla en iyi dripling yapan 3-4 oyuncumuzdan ikisinin stoperlerimiz olması da enteresandır heralde. Onun dışında adamın fiziği, atletizmi, duruşu belli zaten, bu adamın kötü stoper olması için Dany kadar beyinsiz olması lazım. Yer yer çok şey yapma isteğinden sakarlıklar yapsa da ortalama üstü bir oyun zekasına sahip olduğu da ortada çok şükür. Her türlü çok iyi bir kazanım, her birebirde rakibi bozmaktan ziyade pozisyon kapatmayı da öğrendiği zaman çok çok iyi bir stoper olacaktır.

Ben Marcao’nun iyi bir paraya satılacağını, Luyindama’nın da senelerce Galatasaray’da oynayacağını düşünüyorum Song gibi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt