#27 Emmanuel Eboué - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #27 Emmanuel Eboué

Çok isteksizdi ve pasları rezaletti bunun mevkiiyle alakası yok tabii. Yine de sağ bekte görelim düzelecektir, öyle umuyorum.

arsenalde sonradan oyuna girip solda oynadigi bir macta oyundan cikarilmis boyle bir durum var

her yerde oynayacak kadar oyun zekasina haiz olmus bir adam degil. hizli, teknik tipik bir afrikali kanat oyuncusu

Hakan kadar mücadele et ciğerimi ye..Biraz koşsan mücadele etsen çok mu şey istiyoruz lan..

edit:hakanı filan savunmuyorum pendikspora kadar yolu var tabi..

Bir kere ikinci golde hata apaçık Servet'teydi.

Bu adam sağ bek hadi en fazla Real Madrid maçında oynadığı gibi sağ kanat oynar.Biz alıp 4-3-3'ün sol forveti yapıyoruz.Gökhan Gönül'ü koy oraya bak nasıl oynuyor?

Bırak Gökhan Gönül'ü Maicon, Alves bile oynayamaz.

Bu adam sağ bek hadi en fazla Real Madrid maçında oynadığı gibi sağ kanat oynar.Biz alıp 4-3-3'ün sol forveti yapıyoruz.Gökhan Gönül'ü koy oraya bak nasıl oynuyor?

Sol bekte oynayamıyor diye adamı boş bırakması mı gerekiyor git golü 100 kere daha izle hata eboue de adam izliyor sadece..

edt:bu arada göze battım biraz hayri küfretmeden son mesajı yazıp gidiyorum bu topicten :asd:

Joker oyuncuysan onayacaksın arkadaş! Senin görevin bu,joker adam!:eek:

Riera'nın ölüsü, bir sağ bekin, sol açık oynamasından iyi oynar. Eboue kötüydü bu maç ama harika bir sağ bek tabii.

Riera oynamaya başlasın da adamcağız da sol açık oynamak zorunda kalmasın ya. Sağ beke koy babalar gibi oynasın işte. Olmadı sağ açık yap. Ama sol açık oynayacak kadar da joker bir oyuncu gibi değildi bugün.

Sağ bektede çok üstün bir performans beklemeyin.Ujfalusinin orda oynadığı kadar oynayamaz

Sol açık ve sol bek olarak oynatıldı bugün. Fatih Terim bu adamı inatla sol tarafta oynatıyorsa ya Eboue sağ tarafta oynamayı bilmiyor ya da Eboue siyasi düşünce olarak sol görüşü rencide edici bir yorum filan yaptı hoca da inadına oraya koydu. 3. bir izahı yok yani

Üst Alt