27 nisan 2015 hakan şükür'ün tweet'i | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 nisan 2015 hakan şükür'ün tweet'i

Değil devrimci isterse ateist isterse komünist isterse makarna tanrısana inansın Kral Hakan Şükür sen Galatasarayın efsanesisindir.

Dal ile alakasi yok aslinda bu isin. Herkes yanlisini gorup dogruyu bulabilir.

Yemegin tadindan cok goruntusunu konustugumuz surece bizden bi halt olmaz.

aslında gerçek islam devrimi sosyalizmi esas alır ve destekler ama günümüzde islamcılar bu kelimeleri ağızlarına bile almaktan çekinirler.Hakan şükür'ün de farkı yok bu konuda..

hakan şükür'ün geçmişteki demeç ve davranışları sebebiyle pek samimi bulunmayacak tweettir.

OOOOOOOOOOOOOH KRAL HAKAN SÜKÜR
Seni cekemeyen bütün ib....lerin suratina tüküüüür.

Ne yaparsa yapsin ben efsanemizi her zaman futbolcu kimligi ve futbolculuk zamani ile hatirlayacagim.

aslında gerçek islam devrimi sosyalizmi esas alır ve destekler ama günümüzde islamcılar bu kelimeleri ağızlarına bile almaktan çekinirler.Hakan şükür'ün de farkı yok bu konuda..

hakan şükür'ün geçmişteki demeç ve davranışları sebebiyle pek samimi bulunmayacak tweettir.
Gerçek islam devrimi Kur'an i esas alır renktaş Kuran in içinde zaten kanunları var sosyalizmi falan esas almaz bu söylem ne bileyim Karl Marx muslumandi gibi bişey :D

Kazma Hakan Sukur. efsane degil, kazma.

Hic bana bu lafi diyorum diye kizmayim. adam ilk sayfada hakani sevmeyen herkese ib..lerin demis. oyle soze boyle cevap. sevmek de zorunda degilim. kendisi efsane falan degildir. kazmadir ve suratina tukureyim oyle efsanenin.

Üst Alt