#28 Bogdan Stancu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #28 Bogdan Stancu

İyi güzel hoş da işte bu adam da saf santrafor değil, 2.forvet ise elde çokça vardı (Kazım, Pino).

Bu yüzden 5 milyon euro verip de almaya gerek var mıydı bilemiyorum. Malum bize asıl Baros'un yanına değil, yerine adam gerekliydi.

Sezgilerime göre Stancu.

-Ceza sahası içerisinde fırsatçı golcü (Bir nevi Jardel)

-Bitirici

-Oyun zekası fena olmayan arkadaşlarınada pozisyon hazırlayabilecek yetenekte

-Ceza sahası içerisinde adam eksiltebilen tutulması zor bir oyuncu.

Bu adam bize faydalı olacak.

İyi güzel hoş da işte bu adam da saf santrafor değil, 2.forvet ise elde çokça vardı (Kazım, Pino).

Bu yüzden 5 milyon euro verip de almaya gerek var mıydı bilemiyorum. Malum bize asıl Baros'un yanına değil, yerine adam gerekliydi.
Traore alınsaydı daha iyiydi tabi ama,stancu pinodan da kazımdan da daha iyi oynar santraforda en azından.

Bir kere daha youtube'dan seyrettiğim videoların ne kadar yanıltıcı oldugunu gördüm

çünkü seyrettiğim videolar bana Stancu'nun tek vurus golcüsü oldugu izlenimi vermişti

ama bugün kısa zamanda seyrettiğim Stancu topla oldukça hızlı ve rahat calım yapabiliyordu

bence çok ciddi bir potansiyeli var

sezonun 2. yarısı boyunca her mac şans verilmeli

En iyisi sağ forvet gibi.Sezgileri de yüksek biri imiş , kendi anlattığına göre(kedi), bir ofansif adam ve Arda ile iyi bir gol ortalaması yakalar. Özellikle Arda'nın arka diğeri açtığı ortalar...

İlk maç için oynadığı süre içerisinde gayet güzel bir izlenim verdi bencede. Top sürüşü, attığı çalımlar, soğukkanlılığı. Vuruşlarını pek göremedik zira pek kale içinde de göremedik.

Stancu'da iş var, ben diyeyim. Çok fazla umutlanmamak da lazım, zira ikinci forvet gibi oynuyor. Kazım'la değil de, Baros'la birlikte daha iyi oynayabilir.

----Baros---- (Rıdvandan değilse hep hayali kadroda):D

Arda-Stancu-Pino

Baros artık devamlılığı sağlaması lazım.yoksa sezon sonu gider..Yerine forvet gelir..

Stancu=Necati

Valla ilk maçtan yorum yapmak gibi olmasın ama bir Bratu olmadığı kesin(bu bile olumludur).Adam en azından futbolcu olduğunu belli ediyor.Ama iyi mi yoksa kötü mü olduğuna karar vermek için önce en az 1 ay sabretmek lazım.

stancu'nun bilekleri çok iyi tam rakip müdahale edecekken topu diğer yöne çekip birden hızlanabiliyor , beğendim gerçekten ayrıca fm'nin de bir ara gelecek vaadeden topçuları arasındaydı , ama istenilen gelişmeyi kaydedemedi , umarım bizde o aşamayı kaydetcek kumaşı cidden iyi ;)

4-3-3'ün ileri uç kısmında sol yada sağ oynayabilecek gibi duruyor ama ortaya transfer edildiyse eğer o bölgede Hagi tarafından şans verildiğinde yorum yapma fırsatımız olabilir.Forvet arkası da oynayabilir.İlk izlenim olarak yetenekli olduğu her halinden belli,arapasları,tekniği,adam eksiltmesi,çalımları felan kalitesinden ipuçları verir cinstendi.Bana kalırsa Stancu, 2. forvet gibi duruyor,tek forvet oynayabilir mi esas öğrenmek istediğimiz ve de şuan çoğumuzun sorduğu soru da bu!

Hagi Stancu´yu zamaninda Necati´yi kullandigi gibi kullanacak. Orta sahadan top alip tasiyacak, sut atacak, gol atacak, asist yapacak. Cok begendim

Üst Alt