#28 Koray Günter - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Açıkçası Semih'ten bıktım,Serdar da habire sakat zaten.Gerçi Koray da geçen sene full sakattı ama değişimden yanayım.Bıktım habire aynı şeylerin denenip sonuç alınamamasından.Koray'a sıcak bakıyorum şimdilik.

Ahmet Yılmaz Çalık Temsili

hqdefault.jpg

Açıkçası Semih'ten bıktım,Serdar da habire sakat zaten.Gerçi Koray da geçen sene full sakattı ama değişimden yanayım.Bıktım habire aynı şeylerin denenip sonuç alınamamasından.Koray'a sıcak bakıyorum şimdilik.

Tt arena'da oynanan lazio macinda mükemmel oynamisti mesela

O macta ki performansi ile ilk 11 oynar

Bu çocuğun sevgilisi almanya da çok ünlü bir TV yıldızı. Evlenmişler. umarım çocuğu olur da hayatı düzene girer. yoksa eşi almanya ya geri dönmek istiyorum diye tutturursa seneye bedavaya gider elimizden.

Aslında iyi topçu Koray zaman zaman çok iyi işler yaptığı maçlar var ama aklını futbola vermiyor sanırım ilerleyeceği yere sürekli geriliyor

Yoksa alt yapısı sağlam çok kusurlu bir adam değil yaşı iyi fiziği süper çok ağır değil

Semih-Hakan filan kim varsa yollayın Serdar-Maicon oynar Ahmet-Koray yedekte kapışır işte

Ahmet ten kötü stoper, semih ile birlikte ilk gitmesi gereken adam. Ama önce koray gidecek malum alt yapıdan oyuncu bulundurma zorunluluğundan.

Çok iyiydi. Umarım kendini futbola verir. Hala çok faydalanabiliriz bu adamdan. Dortmund eğer bundan beklentisi olmasaydı zamanında 7M'a tekrar geri alma opsiyonu koydurtmazdı zaten. Bunu sevgilisi ve sonra da yaşadığı sakatlık çok geriye attı.

Ama kamp yaramış gibi.

bu adam geldiğinden beri arkasında duran tek üye olabilirim. elimi öpmeye sıraya dizilin lütfen

GSC'nin sefiri Fuat Ekinci'ye biat edeceksiniz.

Üst Alt