#28 Koray Günter - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bizde oynadıgı dönemde topla ilişkisi vs hep klas buldum.ama fb macında kuytın attıgı golden sonra chedjou kadar haşlandı bu cocuk.bizdeyken bence işlenebilirdi.şimdi bjk istiyomuş.bizde ışık kaan ve emin bayram var zaten

Defansta sürekli oynayamayan adam bir sure sonra semih kaya mooduna bağlar o nedenle as ikilinin yanındaki yedeklerin altyapı elemanlarından olması gerektiğini düşünüyorum.
S.ligi olur yoğun maraton olur o zaman 3. Oyuncuyu minimum 20.maç oynatırsın zaten olabilir ancak bizim takımda saha dışındaki top toplayıcı çocuklar değişse takımın oyunu etkilendiği yerde as 2 oyuncun olacak gerisi hikaye. Ihtiyac dahilinde 3-5 maç idare edecek oyuncular gerekiyor o da 18-20 yaşlarında a takım tecrübesi alsın denilebilecek oyuncular olmalı.
3.bir seçenek de orta saha oyuncularından birininin defansif yetenekleri kuvvetli olup yeri geldiğinde stoper oynamalı.

Seneye bir sene a takım ile çalışıp seviye atlaması gereken isim metehan.
Işık kaan alt lige ile emin ise yeni çıkacaklardan birisi de olabilir kiralık girmeli ve oynamalı.

yedek yerli stoper olarak düşünülebilir. Nedenini bilmiyorum ama son 3 maçtır kadroda olmasına rağmen oynamamış

takımı zaten muhtemelen küme düşecek, ayrılmak ister. Eski takımı, burayı tanıyor adapte olmakta zorlanmaz

Üst Alt