#28 Koray Günter - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
BfOEsoICAAAT5eh.jpg:large

Öncelikle hayırlı olsun. Yalnız 2.5M Euro bonservis verdiğin bir futbolcuyu, belirli bir sezon için olsa bile, 7M Euro gibi saçma sapan bir satış opsiyonu konulması skandal. Bu sözleşme benim açımdan hayal kırıklığı..

dortmund emre can için de yaptı bu tür bi madde, adamlar başka türlü satmıyo ne yapılabilir ki.

Biz o tür yetiştirici kulüp muamelesi görecek bir kulüp değiliz. Ha Koray o zamana kadar ne olur olmaz bilinmez. Ben bu olayı sevmedim. İşlerine gelmiyorsa almayacaksın. Bu kadar basit. Sonraki satıştan pay verirsin anlarız ama, bu rezilliktir.

Bu arada Emre Can için Münih yaptı ama, Münih orada ağır abi. Her istediğini yapar. İşine yarayacağını düşündüğü ve yatırım yaptığı bir futbolcuyu rakiplerine kaptırmak istemez. Bu hatayı Hummels'da yaptılar ve büyük eleştiri aldılar.

inşallah çok iyi oynarsın diyecem ama çok iyi oynarsan dortmunda geri dönersin, 2 uçlu değnek durumu. allah akıl fikir versin bu sözleşmeyi yapana

Biz o tür yetiştirici kulüp muamelesi görecek bir kulüp değiliz. Ha Koray o zamana kadar ne olur olmaz bilinmez. Ben bu olayı sevmedim. İşlerine gelmiyorsa almayacaksın. Bu kadar basit. Sonraki satıştan pay verirsin anlarız ama, bu rezilliktir.

Bu arada Emre Can için Münih yaptı ama, Münih orada ağır abi. Her istediğini yapar. İşine yarayacağını düşündüğü ve yatırım yaptığı bir futbolcuyu rakiplerine kaptırmak istemez. Bu hatayı Hummels'da yaptılar ve büyük eleştiri aldılar.

münih işte biliyorum da o an ne düşündüysem :D ama adamlar yapıyo bunu, münih leverkusene yaptı dortmund bize, geçen yılın şampiyonlar ligi finalistleri, bu yıl son 16ya kalan 2 takıma bu şekilde kiraladı. acı gerçek belki ama diğer taraftan bişeyler öğrenmek lazım bu işlerden. oyuncularımızı beleşe salarken piyasaya böyle maddeler koymak lazım gelir.

ha almak istersek illa ki bi kulübe formaliteden satar sonra kiralarız, bi sonraki transfer dönemi tekrar satın alırız, dortmundun madde ortadan kalkar otomatik olarak. almanlar henüz türk aklı ile tanışmadı :DD:DD

münih işte biliyorum da o an ne düşündüysem :D ama adamlar yapıyo bunu, münih leverkusene yaptı dortmund bize, geçen yılın şampiyonlar ligi finalistleri, bu yıl son 16ya kalan 2 takıma bu şekilde kiraladı. acı gerçek belki ama diğer taraftan bişeyler öğrenmek lazım bu işlerden. oyuncularımızı beleşe salarken piyasaya böyle maddeler koymak lazım gelir.

ha almak istersek illa ki bi kulübe formaliteden satar sonra kiralarız, bi sonraki transfer dönemi tekrar satın alırız, dortmundun madde ortadan kalkar otomatik olarak. almanlar henüz türk aklı ile tanışmadı :DD:DD

opsiyondan korkmuyorm acıkcası. biz tutmak istedikten sonra her türlü elimizde tutarız. dordmundun verdiğinden fazlasını verebilecek bir kulübüz.

koray yeterki tutsun işimize yarasın gerisi önemli değil.

Ya kendi içlerinde yaparlar, o problem değil ki. Orada zaten devamlı dönen bir sistem var, çark var. Adamlar her türlü altyapıdan falan çıkartıyorlar. Bizim için bu maddeler o kadar kolay kaldırılacak şeyler değil. Şimdi biz diyelim 1.5 sene boyunca Koray'ı oynattık ve inanılmaz bir şekilde aynı Semih gibi bir patlama yaptı. Dortmund 7M Euro o geçerli olan sezonun ilk transfer günü yatırır ve alır. Tabii Dortmund 1.5 sene sonra ne olur bilinmez ama, şu anki durumu itibariyle kesin alır yani.

Bu arada adamlarda stoper bolluğu falan da yok öyle, Hummels ve Subotic devamlı büyük takımlarla ismi anılan futbolcular. Sarr desen aldığı şansları iyi değerlendiremiyor. Bir Sokratis elle tutulur gözüken.

Sampiyonluklar yasayıp Sampiyonlar liginde kalıcı olursak her sene neden gitmek istesin yahu,Dortmund'da olan cogu sey mevcut bizde,rahat olun sıkıntı yapmayın...

Koray buranın tadını bir defa alsın, yeterli performans sergilesin. Zaten burayı bırakıp hiç bir yere gitmez aynı örneği hep gördük.

Burada oyunculara gösterilen ilgi bambaşka.

Yok arkadaş yorumları okuyorum da gerçekten başkanın kovacağı çok kişi var.

Taraftarlardan da bazılarını kovmak gerekiyor.

Her transferde birşey çıkarıyorlar ya.

Üst Alt