28 Mart'tan İtibaren Cep Telefonlarına Büyük Zam! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

28 Mart'tan İtibaren Cep Telefonlarına Büyük Zam!

Tiplere bak fetöcü aktrol dolu
bb0dbe498f112ab3033293497c6455ea.jpg

Bolu Rezil bir memleket
Zengin hali vakti yerinde insanlardan oluşur
Okul hayatım boluda geçti ama asla memleketim olarak görmem hep Yobaz doluydu

Benim memleketim Mudurnu cumhuriyetin savunucusu Atatürkçü ufak bir kasabadır

Cumhuriyet ilk kurulduğunda İstanbul’dan çıkan Düzce‘den desteklenen ve boludan gelen Yobaz padişah destekçisi binlerce Yobaz ellerinde meşalalerle kasabaya girmiş
Ankara’daki Meclisi basmak için silahlanmıştı.
O zaman Ankara’da isyanı bastıracak bir ordu yok . Mudurnu dar bir vadiden oluşur Ankara’ya geçiş kapısıdır.
Az sayıdaki kasaba halkı ve milis kuvvetler isyancı yobazların geçişine izin vermez ve askeri kuvvet gelene kadar kasabayı savunur.
Burada ayrıca Erzurumdan gelen karafatma ve silah arkadaşlarını unutmamak lazım gelip destek sağlamışlar ve yobazları geri püskürtmüşlerdir .

Karafatmanın bilinen tek fotoğrafı modunu da çekilmiştir .

Bu yobazlar Ankara’ya ulaşabilirselerdi Meclisi basıp kanlı katliam yapacak ve cumhuriyeti ortadan kaldıracaklardı .

O yüzden ezelden beri cumhuriyetçi olmuş memleketimle gurur duyarım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İzlemedim. Çünkü yaşadığım yerde sağım solum önüm arkam logosunda ampül olan bir partiye oy veren insanlarla dolu. Günde yeteri kadar maruz kalıyorum zaten maalesef.

İşin enteresan tarafı da sürekli şikayet ediyorlar. Soruyorsun kime diye, cevap ampül. Eh be kardeşim kendin yere atlıyorsun sonra düştüm diye ağlıyorsun.

İzlemedim. Çünkü yaşadığım yerde sağım solum önüm arkam logosunda ampül olan bir partiye oy veren insanlarla dolu. Günde yeteri kadar maruz kalıyorum zaten maalesef.

İşin enteresan tarafı da sürekli şikayet ediyorlar. Soruyorsun kime diye, cevap ampül. Eh be kardeşim kendin yere atlıyorsun sonra düştüm diye ağlıyorsun.
Benim de var işyerinde öyle bir arkadaşım. Sabah akşam pahalılıktan, göçmenlerden vs yakınıyor ama oyu yine Rte'ye. Akıl tutulması resmen.

Benim de var işyerinde öyle bir arkadaşım. Sabah akşam pahalılıktan, göçmenlerden vs yakınıyor ama oyu yine Rte'ye. Akıl tutulması resmen.

Ben aynen yüzlerine diyorum kardeşim kendin yere atlıyorsun sonra düştüm diye ağlıyorsun diye. Şikayet edecekseniz oy vermeyin, oy verecekseniz de şikayet edip kafamı şişirmeyin.

Üst Alt